Grįžti į visus įvykius
AČIŪ VISAGINO COUNTRY 2017!

AČIŪ VISAGINO COUNTRY 2017!

2017.09.22

„Visagino Country“, vienas unikaliausių muzikos festivalių Lietuvoje, vyko jau XXIV-ąjį kartą 2017-jų metų rugpjūčio 18-19 dienomis Visagine. Festivalio organizatoriai kas kartą stengiasi paįvairintį šventę pramogomis, praplėsti atlikėjų ratą ne tik geografiškai, bet ir muzikine prasme. Nenuvylė jie ir šiemet.

Virgis Stakėnas, pelnytai laikomas vienu iš pagrindinių festivalio įkūrėjų, pasistengė šįkart Visagine suburti Lietuvos country klubus, kurie pasidalino ne tik savo muzikiniais gebėjimais, bet ir surengė daug papildomų pramogų festivalio svečiams. O Virgis ir pats pasirūpino, kad seniai pažįstamos dainos skambėtų dar gyviau. Tarp daugybės pasirodymų nuobodžiauti neleido country šokių kolektyvai „Dakota“ ir „Rūta“, bei naujasis festivalio vedėjas Saulius Tučkus. Į festivalį sugrįžo ir legendinis ”Jonis”, dalyvavęs dar pačiuose pirmuosiuose Visagino Country festivaliuose, linksmos lietuviškos country muzikos atvežė ir šįkart. Neatsiliko ir Lietuvos jaunimas su Sepa ir Alvita priešakyje, gerai žinomais country roko kūriniais klausytojus lepino ”Country Live Project”.

Kaip visada netrūko ir užsienio atlikėjų. „Country Sisters“ iš Čekijos, nuostabaus balso ir darnios grupės lydima Linita Medina iš Latvijos ir Alicja Boncol iš Lenkijos, kuri su grupe ir uždarė visą festivalį. Puikus ukrainiečio ir vokiečio duetas ”Dos Paises”, bei kolektyvas „Windshield“ iš Gruzijos su itališku Paolo Calavaglio smuiku maloniai nuteikė klausytojus, kartu ir patys išsiveždami nuostabių įspūdžių iš Visagino. Ne pirmą kartą sugrįžtantis Kevin Buckley iš Prancūzijos linksmai šokdino publiką.

Be abejo festivalis neapsiejo ir be svečių iš country muzikos tėvynės, JAV. Amerikos country muzikos balsai Buddy Jewell ir April May savo pasirodymais šildė širdis ir neleido net lietui sugadinti nuotaikos. O JAV ambasados Lietuvoje atstovai abi dienas linksmino festivalio svečius laukinių vakarų stiliaus pramogomis ir stebėjosi neatradę šio festivalio anksčiau.

Bėgant metams „Visagino Country“ vis stiprėja ir atranda naujų idėjų ir gerbėjų. Žiūrovų skaičius šiemet dar išaugo ir tai nėra keista. Daugelis festivalio svečių, o ir atlikėjų, nori sugrįžti vėl ir vėl, kartais pavyksta pakilti į sceną su nauju repertuaru ar net akomponuojant kitai grupei, o kartais tiesiog pabūti žiūrovų minioje ir susitikti senus gerus draugus. Festivalio mama Elena Čekienė sugeba visus taip pasitikti ir nuteikti, kad nesvarbu iš kaip toli jie atvyko, Visagine pasijus kaip namie ir norės čia sugrįžti.

Rėmėjai Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas