Come back to main page
Išankstiniai bilietai jau prekyboje!

Išankstiniai bilietai jau prekyboje!

2018.05.10

Smagi vasara baigiasi kantri muzika!
Jubiliejinis XXV-asis tarptautinis kantri muzikos festivalis

VISAGINO COUNTRY 2018

laukia Jūsų Visagine rugpjūčio 24, 25 dienomis!

Čia atvykę ir, prisijungę prie skrybėlėtųjų visi geros muzikos gerbėjai, dvi dienas ir naktis mėgausitės atomine muzika, draugiška atmosfera, įvairiomis pramogomis ir atrakcijomis, nuostabia gamta ir ežero gaiva,
čia būtinai susitiksite seniai matytą bičiulį, įgysite naujų draugų bei patirsite nepakartojamų įspūdžių. Ir nesvarbu kiek jums metų – suaugę ar vaikai, visi atras sau kažką įdomaus ir naujo, turiningai bei smagiai praleis savaitgalį.
Šiemet festivalyje pamatysite ir išgirsite: Brendan Monaghan (Airija), Lonstar ir grupė (Lenkija), „Willie Jones Band“ (JAV/Slovakija), „Baylou“ (Australija), „The Music Road Pilots“ (Olandija), Max Tyler (JAV), „Klova – Belkin Band” (Lietuva), Mindaugo Briedžio grupė (Lietuva) ir kitus. Festivalio scenoje pasirodys visada žiūrovų laukiama kultinė grupė „Jonis“, o festivalio signataras Virgis Stakėnas ir vėl džiugins fanus naujais bei visų pamėgtais gerai žinomais kūriniais. Šių metų festivalio žvaigždė – Sarah Jory ir „The Next Level“ (Didžioji Britanija /Olandija).

Išankstinius bilietus į festivalį jau galite įsigyti www.bilietai.lt. Nuo birželio mėnesio bilietai brangs.

Please follow and like us:
Sponsors Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas