Atlikėjai

VISAGINO COUNTRY 2018

✪ MAX TYLER (JAV) ✪

Max Tyler 3

Max Tyler – daugybę apdovanojimų susižėręs kantri muzikos atlikėjas, koncertuojantis visame pasaulyje. Pirmojo atlikėjo albumo „Line Dance with Back to Texas“ parduota 35 000 kopijų, jis nuolat matomas tarptautinėse televizijose, o jo dainos skamba įvairiose radijo stotyse.

Nors atlikėjas toli nenukrypsta nuo old school,  Max Tyler muzika neatsilieka nuo šių laikų, jo muzika labai nuoširdi ir labai tinkanti šokti. Atlikėjas net 3 kartus apdovanotas Tarptautinės linijinių šokių asociacijos, Max Tyler yra vienintelis atlikėjęs šį apdovanojimą gavęs 3 kartus (2014, 2016 ir 2017 metais).

Max Tyler puikiai suderina klasikinės kantri muzikos skambesį ir savo kūrybos dainas. Per 25 karjeros metus atlikėjas įrodė, kad nėra mažų ir didelių pasirodymų. Kiekvieno pasirodymo metu jis suteikia galimybę 100% pajausti tikrą kantri muziką.

Max groja įvairiuose festivaliuose – Mirande (Prancūzija), Prat Bonrepaux (Prancūzija), Pessac (Prancūzija), Mr. Banjo (Ispanija), Salardú country & Rock festival (Ispanija), Cowboy Boots International Festival (Ispanija), Texas sounds international awards (JAV).

Šiuo metu Max Tyler gyvena Barselonoje (Ispanija). „Aš pasiruošęs vėl  keliauti 2018-aisiais ir koncertuoti įvairiuose kantri muzikos koncertuose, festivaliuose. Kantri muzika – mano gyvenimas, aš myliu kantri muziką ir nuostabius savo gerbėjus visame pasaulyje“

 

✪ THE MUSIC ROAD PILOTS (Jungtinė Karalystė/Olandija) ✪

untitled

2008 metais Albert Rumengan, olandų gitaristas, įkūrė grupę Music Road Pilots (MRP). Nuo pradžių grupės misija buvo kurti modernią kantri muziką su trupučiu klasikinio Americana stiliaus skambesio. Jų muzika išliko šilta ir kupina autentiškų folk garsų kaip atlikėjų Hank Williams, Ray Price, Merle Haggard, Buck Owens ar George Jones muzikoje. MRP semiasi įkvėpimo iš šių populiarių kantri atlikėjų ir įpina šių dienų greito tempo kantri roko skambesį.  MRP grupės nariai interpretuoja tradicinę kantri muziką  unikaliu europietišku požiūriu ir pristato jums muziką nauju kampu – tradicinė kantri, kantri funk, pietietiškas rokas, rokenrolas ir bliuzas. Įkvėpimo grupė semiasi iš šių dienų populiarių atlikėjų – Keith Urban, Vince Gill ir Dierks Bentley – tam, kad parodytų  Amerikana ir modernią kantri muziką savo aukštumoje.

Muzikos industriją grupė pakerėjo iš karto po pirmojo albumo – „When She Gets Close To Me“ – išleidimo. Daugybė nuostabių pasirodymų Europoje išpopuliarino grupę, jie pasirodė populiariausiose arenose ir festivaliuose 15-oje šalių. Per trejus metus grupė užsidirbo Geriausio ir įdomiausio Europos pasirodymo vardą. Jie pasirodė scenoje su tokiais atlikėjais kaip – LeAnn Rimes, Dwight Yoakam, Connie Smith, Bobby Flores, Darryl Worley, Billy Yates, Danni Leigh, Aaron Watson, Will Bannister ir ZZ Top.

2013 ir 2015 metais Muzic Road Pilots buvo išrinkti Geriasiais tarptautiniais atlikėjais Austrijoje, 2015 metais buvo išrinkti Geriausia kantri grupe internetinio žurnalo „Fair Play Country“ balsavime.

2016 metais MRP koncertavo su Charly McCoy (JAV0 ir legendinio Jerry Lee Lewis seserimi – Linda Gail Lewis (JAV). Išleido antrąjį albumą „NashVegas“. Tais pačiais metais Nešvilyje (JAV) grupė buvo nominuota Josie Music Awards, trečią kartą laimėjo Metų tarptautinės grupės apdovanojimą Austrijoje. Taip pat 2016 metais prie grupės prisijungė Sarah Jory (D. Britanija).

2017-aisiais Music Road Pilots buvo išrinkti Geriausia metų grupe, o Albert Rumegan – Metų muzikantu Olandijos kantri muzikos asociacijos apdovanojimuose.

Grupės nariai:
Richard Hesselink – vokalas ir gitara
Albert Rumengan – gitara ir vokalas
Petre van den Bos – smuikas ir vokalas
Edu Nolten – bosinė gitara ir vokalas
Hans Molenaar – būgnai
Sarah Jory – Havajų gitara, slide gitara ir vokalas

 

✪ SARAH JORY & THE NEXT LEVEL (Jungtinė Karalystė/Olandija) ✪

Sarah Jory

Sarah Jory pradėjo mokytis groti įvairiais muzikos instrumentais būdama penkerių kai gavo pirmąją Havajų gitarą. 1987 metais jai pritarė grupė Poacher kai ji pasirodė BBC Radio 2 programoje Gyvai iš Golder. Būdama devynerių ji prisijungė prie grupės Colorado Country, po to kai jos tėvas Arthur Jory užtikrino jai perklausą. Jory su grupe koncertavo ketverius metus ir baigė mokslus. Vėliau grupė buvo pervadinta Sarah and the Colorado Country. Pirmasis atlikėjos albumas – Sarah‘s Steel Line – įrašytas 1980 metais su grupe Poacher kai jai buvo 11 metų. Išleidus albumą Sarah buvo pakviesta pasirodyti Petersborough muzikos festivalyje, po pasirodymo Neil‘o Coppendale‘o britų kantri muzikos festivalyje. Būdama 13 metų atlikėja pirmą kartą apsilankė JAV, ten ji grojo Havajų gitarų suvažiavime St.Louis‘e su Buddy Emmons‘u.

Atlikėjos koncertiniai turai labai įtempti, ji keliauja po Europą, JAV ir Aziją, taip pat grojo koncertiniame ture kartu su legendine Cyndi Lauper.  2017 metais Sarah grojo Teksaso Havajų gitarų suvažiavime, bei Basel Blues festivalyje Šveicarijoje.

Sarah nuolat groja su Europos grupe – Music Road Pilots. Pilots yra laimėję daugybę apdovanojimų ir buvo nominuoti dar daugybei. Pilots su Sarah Jory yra puiki kombinacija, juos būtina pamatyti jei tik turėsite galimybę. 2018 metais Sarah koncertuos su The Next Level grupe.

Nors Sarah scenoje jau 40 metų, ji vis dar yra karjeros viršūnėje, pritraukia minias klausytojų į prestižinius muzikos festivalius visame pasaulyje. Sarah taip pat yra laisvai samdoma atlikėja, ji yra įrašiusi daugiau nei 200 projektų su kitais atlikėjais, taip pat ir Royal Philharminic Orchestra ir Van Morrison. Atlikėja aktyviai remia tarptautinę kampaniją – Moterys muzikoje.

 

✪ BAYLOU (Australija) ✪

MDFL4219_002a_preview

Duetas Baylou sudarytas iš seserų Victoria Baillie (2010 metų Australijos kantri muzikos apdovanojimų auksinės gitaros laimėtoja – Geriausias naujas talentas) ir Barb Baillie (savo karjeroje yra koncertavusi su Beccy Cole, Adam Harvey ir Troy Cassar-Daley).

Naujausias Baylou hitas „Closing This Memory Down“ tikrai nepamirštamas. Naujasis albumas „Bang Bang“ pateko į iTunes top 10 ir tapo vienu ieškomiausių greit po išleidimo. Dainos „Closing This Memory Down“ vaizdo klipas sulaukė daugiau nei 10 tūkstančių peržiūrų. Šis dueto hitas sujungia naują ir tradicinę kantri muziką, yra modernus tačiau iš kart pažįstamas klausytojui. Prie šio albumo, įrašyto ir prodiusuoto Nešvilyje prisidėjo du garsūs industrijos prodiuseriai Blake Bollinger ir Ben Stennis. Albumas įamžina nuostabius seserų vokalo sugebėjimus ir puikiausių Nešvilio muzikantų talentą. Abi seseris galima išvysti naujojo hito vaizdo klipe.

2012 metais Baylou išleido albumą „Go to Hell & I Love You“, kuris pateko į ARIA top 10. Baylou debiutinis singlas „Target on My Heart“ pakilo į pirmąją CMC top 30 vietą.

2015 ir 2016 metais Baylou koncertavo muzikos festivaliuose Australijoje, Europoje, Naujojoje Zelandijoje ir JAV iš kurių keliavo tiesiai į įrašų studiją Nešvilyje.

„Mes labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad galime pasidalinti nauju savo muzikos skyriumi su klausytojais“ sako Baylou.

Kartu su grupe Baylou jubiliejinio Visagino Country 2018 scenoje bosine gitara gros visaginietis Edgaras Piščikas (Sepa).

 

✪ BRENDAN MONAGHAN (Airija) ✪

BM colour promo 18Country Down dainininkas Brendan Monaghan savo kūrybos dainas atlieka savo gimtojoje šalyje ir įvairiose pasaulio šalyse. Monaghan‘as dažnai lygiuojamas kartu su kitais garsiais atlikėjais, rašo dainas ir kitiems atlikėjams. Atlikėjas yra išleidęs 6 albumus: „Precious Time“, „No More Words“, „Look No Further“, „Flicker of Hope“, „Never Too Late To Come Home“ ir „Lovers Always Win“.

Apie atlikėją labai entuziastingai atsiliepia muzikos kritikai, jis ir toliau tobulina savo muziką. 2016 metais Brendan Monaghan išleido naujausią savo albumą „Today is a Good Day“ (Brambus records). 2018 metų  pabaigoje atlikėjas planuoja išleisti dar vieną albumą.

Dainininkas, dainų autorius ir žurnalistas David Ballantine Gyrė Monaghan‘o muziką – „Brendan‘as yra neapdainuotas Airijos dainų kūrėjas, jo dainų žodžiai liejasi tiesiai iš širdies. Jo pasirodymai  energingi ir entuziastingi.“

Airių žurnalistas John O‘Regan sako, kad Brendan‘o muzika atskleidžia gražiausius klasikinio folk rock žanro elementus, artistiškumą ir airių liaudies jausmingumą, suteikia jai prieinamumą ir leidžia atlikėjui lengvai įsijausti į kultūrą. „Never Too Late To Come Home“ pagrindą sudaro keltų muzika, taip pat siūlo dainas, kuriose atkreipiamas dėmesys į šiuolaikines problemas. Brendan Monaghan vokalas išskirtinis ir stiprus, jo repertuaras apima folk, pop, country elementus, jie sujungiami taip, kad unikaliai atskleistų airiškos muzikos šaknis.

Autorė, poetė, žurnalistė Jackie Hayden – „Brenda‘o Monaghan‘o  sėkmė įrodo, kad kartais, nors ir ne dažnai, talentai nugali.“

„Nieko iššaukiančio, ekstavagantiško, išpildo visus lūkesčius, tai tiesiog meistriškai padarytas, gerai pagamintas albumas, kuris parodo kaip puikus dainininkas pristato savo meną.“ – Rašytojas/žurnalistas Tim Caroll

„Brendan‘as Monaghan‘as moka sugauti gyvenimo akimirkas, emocijas ir užrašyti jas savo dainose, savo muzika jis atgaivina žodžius.“ – June Underwood, australų fotografė

 

✪ THE WILLIE JONES BAND (JAV/Slovakija) ✪

Willie Jones band

Nuo 1983-jų Willie Jones linksmina Europos publiką savo gitara ir dinamišku dainavimo stiliumi. Būdamas kariu sukūrė pirmąją savo grupę „Cripple Creek“ ir keliavo po karines bazes ir klubus Vokietijoje. Dauguma prisimena Willie, nes 90-aisiais jis buvo grupės Just Country Band vokalistas ir bosistas, vėliau dainavo su legendine grupe „Shady Mix“. Nuo 2001 Willie dirbo Pullma City dainuojančiu kaubojumi, taip pat toliau koncertavo su populiariais atlikėjais – Barry ir Holly Tashian, John Ely, Red Wine, Byron Berline, Helt Oncale, Daniel T. Coates ir Ingo Sandhofen. 2005 metais Willie persikraustė į Teksasą siekti karjeros gospel muzikoje, tačiau grįžo 2012-aisiais pradėti iki šiol ambicingiausią savo projektą – The Willie Jones Band.

Nuo 2012 metų WJB džiugina kantri muzikos fanus, grodami didžiausiuose festivaliuose ir arenose Vokietijoje, Ispanijoje, Austrijoje ir rytų Europoje. 2014 metų lapkritį  grupė laimėjo Tarptautiniuose kantri muzikos apdovanojimuose (International Country Music Award), kuriuose varžėsi dar 35 grupės iš Europos ir JAV. The Willie Jones Band išsiskyrė išsiskyrė savo originaliomis dainomis, bluegrass stiliaus, tradicinėmis kantri ir visiems gerai žinomomis dainomis.

Willie Jones Band pasirodymai patinka tiek jauniems tiek seniems savo jausminga harmonija ir profesionalumu nuo pradžios iki pabaigos. Daugelį metų kaupta Willie patirtis ir jaunų atsidavusių muzikantų grupė neleis ilgai pamiršti jų pasirodymo.

 

✪ LONSTAR (Lenkija) ✪

34159308_1996585970352638_6869388122199687168_nMichael Lonstar – dainininkas, dainų autorius, gitaristas, savo projektų prodiuseris, koncertų ir festivalių steigėjas, atsidavęs kantri gyvenimo stiliaus propraguotojas. Michael yra vientintelis Lenkijos atlikėjas pasirodęs Grand Ole Opry scenoje Nešvilyje, šioje scenoje jis pasirodė 1989 ir 1990 metais. Tais pačiais metais atlikėjas pasirodė Summer Lights festivalyje specialiu Nešvilio dainų autorių asociacijos kvietimu ir TNN televizijos laidoje „Nešvilis dabar“.  Atlikėjo apdovanojimų sąraše Metų Atlikėjo, Metų Vokalisto, Geriausio Albumo, Vokalinio Bendradarbiavimo, Metų Įvykio ir daugybė kitų. 2008 metais  Lonstar išleido naują albumą „What‘s this country thing“, kuriame yra 14 paties atlikėjo parašytų skirtingo stiliaus – naujojo tradicionalizmo, Nešvilio mainstream‘as iki kantri roko – dainų.

2010 metais Lonstar vėl koncertavo Nešvilyje, kur jį pasikvietė Grammy laimėtojas Billy Yates, renginyje „The Countriest of the Country“, WSM radijo laidose, Nešvilio kaubojų bažnyčioje ir kt.

2011 metais atlikėjas išleido pirmąjį albumą įrašytą Nešvilyje – tarptautinį duetų albumą kūrė Grammy laimėtojas Billy Yates ir žymus Nešvilio prodiuseris Dean Miller. Albume įrašyta 11 Lonstar parašytų dainų, kurias atliko su partneriais ir 3 dainos lenkų kalba  – taip pat ir duetas su Lenkijos roko muzikos žvaigžde Zbigniew Hołdys.

Lonstar yra didžiausio Lenkijos kantri hito „Radio“ autorius. Nuo 2010-jų festivalio „Pure Country“, vykstančio Wolsztyn mieste Lenkijoje, vienas iš rengėjų ir meno direktorius, taip pat oficialaus festivalio himno „What‘s This Country Thing“ autorius.

2018-aisiais Michael Lonstar švenčia 40 metų scenoje. Savo karjeros 40-ečio koncertinio turo „40 Years of Dreams and Countroversy“ metu, Lonstar koncertuos didžiausiuose Lenkijos kantri muzikos renginiuose ir XXV-ajame Visagino Country festivalyje Lietuvoje. Atlikėjas išleido ir naują albumą tuo pačiu pavadinimu į kurį sudėjo pačias įsimintiniausias savo repertuaro dainas.

Michael Lonstar kuria dainas iš širdies, įkvėptas žemiškos realybės. Jo muzika įprasminta, maištinga ir pakeičianti žmones.

 

✪ KLOVA BELKIN BAND (Lietuva) ✪

DSC_8457 copyTai seniai pažįstamų gerų draugų country muzikos projektas. Algirdas Klova ir Aleksandras
Belkinas drauge muzikuoja jau virš dvidešimties metų. Geriausiai jie drauge žinomi kaip country
muzikos atlikėjai. Abiejų keliai į muzikos pasaulį, kiek skirtingi, bet suartino juos meilė country
muzikai.
Aleksandras Vilniaus Konservatorijoje įgijo akordeono ir liaudies muzikos orkestro vadovo
specialybę. Baigė Vilniaus Pedagoginį Universitetą. Prieš sukurdamas „The Road Band“ grojo
daugelyje džiazo, bliuzo ir rokenrolo grupių, o taip pat ir pirmojoje Lietuvos bliuzo grupėje „Hilda
Blues Band“. Su skirtingais kolektyvais koncertavo daugelyje Europos šalių. 1999 metais
drauge su Algirdu ir Alium Sirgėtu, grodami grupėje CBSB laimėjo antrąją vietą tarptautiniame
countrymuzikos festivalyje – konkurse „Country Europa“ Mrągowo mieste, Lenkijoje.
Algirdas Klova, baigęs muzikos akademijos profesoriaus J.Juzeliūno kompozicijos klasę,
pasuko folkloristo ir country muzikos teoretiko bei praktiko keliu. Iširus grupei CBSB įkūrė dar
kelis šio žanro muzikos kolektyvus, dalyvavo festivaliuose Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Čekijoje,
Olandijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir kt. šalyse. Jis taip pat žinomas kaip muzikos žurnalistas,
Tarptautinės bluegrass muzikos asociacijos (EWOB) narys, atstovas Lietuvai, Lietuvos
kompozitorių ir žurnalistų sąjungų narys, Lietuvos country muzikantų asociacijos garbės
prezidentas, festivalio „Vilnius Bluegrass“ įkūrėjas ir meno vadovas.
Trečiasis jau daugiau nei dvidešimt metų drauge su jais muzikuojantis bandžistas Alius
Sirgėtas. Jis taip pat grojo grupėje CBSB, anksčiau R.Gižio trio.
Labai ilgą laiką drauge su Aleksandru ir Algirdu muzikuoja boso gitara grojantis, įvairių stilių
meistras Eugenijus Mikšys ir būgnininkas Vitalijus Katyšovas.
Dmitrijus Katyšovas – gitaristas, dažnas įvairių renginių Lietuvoje ir Lenkijoje dalyvis. Muzika yra
visas jo gyvenimas. Country muziką labai mėgsta ir puikiai ją atlieka.

Grupės nariai:
Algirdas Klova – smuikas, švilpynė, kazoo, vokalas.
Aleksandr Belkin – vokalas, gitara, lūpinė armonika.
Alius Sirgėtas – bandža, vokalas.
Eugenijus Mikšys – boso gitara.
Dmitrijus Katyšovas – el. gitara.
Vitalijus Katyšovas – mušamieji.

 

✪ JONIS (Lietuva) ✪

Jonis 2017-Visaginui

Ansamblis „Jonis“ pirmuosius muzikinius žingsnius skaičiuoja nuo 1984-tųjų metų. Jų repertuare skamba pačių muzikantų sukurtos autorinės dainos ir instrumentiniai kūriniai, lietuvių liaudies aranžuotos dainos ir užsienio autorių kūriniai, atliekami bluegrass stiliumi su tik šiam ansambliui būdingu skambesiu. Per tuos metus išleisti 22 audio ir 2 videoalbumai, dalyvauta įvairiuose folk ir kantri muzikos festivaliuose užsienyje ir Lietuvoje, pabuvota su soliniais koncertais JAV, Vokietijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Airijoje, Anglijoje ir kaimyninėse šalyse. Grupės muzikantų iniciatyva 1994-aisiais metais Šiauliuose įkurtas muzikinis klubas – smuklė „Juonė pastuogė“, kuriame kelis vakarus per savaitę skamba gyva muzika. Festivalyje „Visagino country“ ansamblis žada pagroti „Jonio“ geriausias dainas ir pasaulio kantri muzikos koverius kartu su žinomais Lietuvos kantri muzikos atlikėjais A. Klova (smuikas) E. Daujotu (elektrinė gitara).

Grupės nariai:
Pranciškus Trijonis (ansamblio vadovas) – akustinė gitara, kazu, vokalas;
Romaldas Trijonis – still gitara, mandolina, vokalas;
Edmundas Grubliauskis – armonika, akordeonas, lūpinė armonikėlė, vokalas;
Arvydas Žiauberis – kontrabosas, vokalas;
Artūras Mankus – mušamieji, perkusija;
Algirdas Klova – smuikas, vokalas;
Evaldas Daujotas – elektrinė gitara, vokalas.

 

✪ VIRGIS STAKĖNAS (Lietuva) ✪

V.STAKENAS_foto R.Stakenienes#kantritevas. Jis – pirmas šalyje, prieš 30 metų užsivožęs plačiabrylę. Ją nusiima tik bažnyčioje, ligoninėje ir duše…”Stetsonai“ ji laiko savu… (kirpėjai – svetimu ? 🙂 )…

Po jo skrybėle telpa visas pasaulis – ir 40 metų scenoje gyvenimo dulkių, ir 341 sukurtos melodijos bei teksto juodraštis, ir 19 muzikos albumų nervų skaidulų, ir 150 didelių festivalių afišų raidžių ir 3000 koncertų šalyje-Europoje-Amerikoje  kilometrų/mylių,  ir 280 autorinių laidų nacionaliniame radijuje traškesių… Dar telpa 6 gitaros, 3 anūkai, minia fanų, krūva mokinių… ir vienintelis sielos sargybinis – Ramutė… Ko daugiau žmogui reikia! KRIKŠTATĖVIS. #virgisstakenas

Foto R. Stakėnienė

 

✪ MINDAUGAS BRIEDIS BAND (Lietuva) ✪

Mindaugas Briedis

Mindaugas Briedis – daug keliaujantis filosofijos profesorius, o taip pat bardas, muzikos ir tekstų autorius. Pastaruosius metu gyveno Memfyje (Tenesis, JAV), kur įsigijo ir savaip įvaldė tradicinį instrumentą – bandžą. Festivalyje Mindaugas ir jo grupės nariai sugros savitą, tarp Laukinių Vakarų estetikos ir autorinės dainos gravituojančią muzikos programą, kurioje bus derinami įvairūs instrumentai, muzikiniai bei poetiniai motyvai.

 

 

 

✪ LEONARDAS RINKEVIČIUS IR GRUPĖ UNDAROX (Lietuva) ✪

Leo &Level XXL viiLeonardas Rinkevičius – daugelio kolegų ir bičiulių Lietuvoje ir užsienyje tiesiog vadinamas Leo arba Dr. Leo – daugelio mėgiamas dainų autorius ir atlikėjas. Jo dainos, country-folk baladės ir rockabilly bei rock’n’roll stiliaus kūriniai lydėjo Leonardą nuo mokyklinių ir studentiškų festivalių, per didžiuosius Sąjūdžio mitingus 1988-89 ir tebelydi iki šiol.  Apkeliavęs pasaulį skersai ir išilgai, Leonardas Rinkevičius žinomas ne tik kaip aplinkosaugos sociologijos profesorius. Jo dainos skambėjo nuo Niujorko iki Tokijo, nuo Brisbeno iki Kijevo, nuo Londono iki Dublino, nuo Rygos iki Tartu. Visagino Country pasitiko Leo ir grupę Undarox keletą kartų.. Dr. Leo su dukromis vokalistėmis Aušrine ir Gintare pastaraisiais metais dalinosi country baladėmis ir gospelais Visagino bažnyčios mišiose, sekmadienį simboliškai užbaigiant festivalį drauge su Lietuvos ir užsienio atlikėjais Michael Lonstar, Vitoldu Lesniaku, Algirdu Klova.  Šis jubiliejinis Visagino country festivalis – puiki proga Leonardui surinkti į puokštę pluoštą savo baladžių ir country-rock stiliaus kūrinių iš nueito kelio per pastaruosius 30 metų. Grupėje „Undarox“ susibūrė puikūs įvairių kartų instrumentalistai. Kai kurie grojo Kaune dar legendiniais bigbyto laikais – 1970-ais, kai šis miestas buvo „gėlių vaikų“ hipiškos kultūros sostine tuometinėje Lietuvoje. Tai Edvardas Danielius, tvirtai spaudžiantis boso gitarą ir esantis grupės atrama, tai ir klavišininkas Robertas Jasinskas. Viduriniajai kartai atstovauja ilgametis Leonardo muzikinis bendražygis ir bičiulis, vienas stipriausių LT gitaros meistrų –  Vitoldas Lesniakas. Ne veltui bičiuliai dalyvauja daugelyje renginių, kaip duetas Leo&Vito. Vitoldas plačiai žinomas savo indėliu įvairiose grupėse Lietuvoje, pavyzdžiui Rebelheart, o taip pat ir užjūriuose, pvz. Čikagoje legendinio Budy Guy’s draugijoje. Grupės energetiniai varikliai ir jaunosios kartos atstovai – mušamųjų meistras Rokas Generauskas ir gitaristas Tadas Petkevičius-Grajauskas. Leo ir Undarox smagiai atkeliauja į Visagino Country Fest, ir pirmoji daina, kurią grupė atliks, taip ir vadinasi “ Visagino Country Fest – Visaginas is the best!“ Kokią įtaką padarė country klasikas Don Williams, bliuzo grandas Eric Clapton, rokenrolinio „kvadrato“ nepamainomieji Status Quo ir kiti – viską žiūrovai pamatys ir išgirs, apsilankę Leo & Undarox pasirodyme!

 

 

 

VISAGINO COUNTRY 2017

BUDDY JEWELL (JAV)

APRIL MAY (JAV)

WINDSHIELD (GRUZIJA/ITALIJA)

ALICIA BONCOL IR „KOALICIJA“ (Lenkija)

LINITA MEDINA (Latvija)

KEVIN BUCKLEY & „THE YEE-HAW BAND“ (Prancūzija)

DOS PAISES (Ukraina)

COUNTRY SISTERS (Čekija)

VIRGIS STAKĖNAS ir LT kantri klubai (Lietuva)

JONIS (Lietuva)

COUNTRY LIVE PROJECT (Lietuva)

ALVITA (Lietuva)

SEPA ir ASORTI (Lietuva)

Šokių kolektyvas DAKOTA (Lietuva)

ŠokIo teatras RŪTA (Lietuva)

 

VISAGINO COUNTRY 2016

CARLTON MOODY (JAV)

JULIAN SUMMERS (Kanada)

NASHVILLE (Austrija)

KEVIN BUCKLEY & THE YEE-HAW BAND (Prancūzija)

ALVITA ir NEW DAY (Lietuva/Latvija)

FIRA (Ukraina)

COUNTRY HELL (Rusija)

FLAME & THE ROLLTONES (Latvija)

WHISKEY RIVER (Lenkija)

VIRGIS STAKĖNAS ir SEPA (Lietuva)

CREEDENCE TRIBUTE (Lietuva)

OLGA EGOROVA IR DUO RO (Rusija)

PAUL CATALDO (JAV)

 

VISAGINO COUNTRY 2015

NIGHTHAWK (Vokietija)

BAYLOU (Australija)

TEXAS MARTHA ir THE HOUSE OF TWANG (JAV)

JAMES LANN & ASORTI (JAV/Lietuva)

COUNTRY CIRCUS (Švedija)

COUNTRY BLUES SESSION BAND (Lietuva)

ALEKSANDR BELKIN ALL STARS BAND (Lietuva)

4 FUN (Lietuva)

SEPA & ASORTI (Lietuva)

NEW DAY (Latvija)

VIRGIS STAKĖNAS (Lietuva)

DAKOTA (Lietuva)

 

VISAGINO COUNTRY 2014

LITTLE COUNTRY GENTLEMEN (Vokietija)

EDVIN BAUERS & THE EXPRESS RHYTHM (LATVIJA)

„PETE BAND“ (DANIJA)

RAY SCOTT (JAV)

„MODERN EARL“ (JAV)

LIANE EDWARDS (JAV)

UKUS IN FABULA (ITALIJA)

VIRGIS STAKĖNAS (LIETUVA)

„ASORTI“ (LIETUVA)

„VYDRAGA+“ (LIETUVA)

„Leo, Vito ir Undaroks“ (Lietuva)

„Alvita ir K“ (Lietuva)

Ugnies šou „Pantera“ (Ukraina)

Rėmėjai