Atlikėjai

VISAGINO COUNTRY 2017

 

COUNTRY SISTERS (Čekija)

Country Sisters 2017 FOTO

 Šou tarp žiūrovų, svingas ir rokenrolas, akrobatiniai triukai su instrumentais ir daug kitų siurprizų, kurių niekada nematėte gyvos muzikos koncerte!

Talentingų ir gražių merginų grupė susibūrė prieš daugelį metų ir tapo pirmąją Europos kantri muzikos grupe. Iki šios dienos grupės sudėtis keitėsi daug kartų. Grupė Europos scenose koncertuoja nuo 1989-ųjų, ji surengusi daugiau nei 2000 pasirodymų Europoje ir už jos ribų. Gastrolių metu grupė „Country Sisters“ aplankė daugiau nei 30 šalių.

Visos grupės merginos puikios muzikantės ir šokėjos. Spalvingoje programoje išgirsite įvairius kantri stilius – nuo klasikinių iki modernių kūrinių – su cajun, bluegrass, gospel ir rokenrolo skambesiu. Grupės energija ir entuziazmas įtraukia nuo pirmos pasirodymo minutės.

Country sisters yra išleidusios 13 albumų ir 4 vaizdo albumus.

Sonia, Maggie, Andrea, Pattie ir Michaela parodys Jums kaip atrodo puikus kanti šou!

.

KEVIN BUCKLEY IR „THE YEE – HAW BAND“ (Prancūzija)

Kevin Buckley ir The Yee-Haw Band

 

 

 

 

 

 

 

 

„Nuostabu, kai prancūzų grupės melodijos skamba kaip amerikiečių, klausantis Kevin Buckley nebeatskiri jo nuo Nashville ar Austin!  Kevin Buckley – viena garsiausių Prancūzijos figūrų” (George Lang, RTL).

Po šešerių metų šalies keliuose ir didžiausiose scenose, kurių tarpe ir viena preciziškiausių Europoje l’hexagone scena, 2010-aisiais festivalio ,,Festival Country Rendez Vous de craponne“ metu, Kevin Buckley prisijungė prie ryškiausių šalyje kantri muzikos atlikėjų. Jo sėkmė neapsiribojo už Prancūzijos sienų – jis kirto Atlanto vandenyną ir Jungtinėse Amerikos valstijose subūrė gerbėjus. Tai patvirtina ir bendradarbiavimas su Radney Foster, lydėjęs Kevin‘ą jo paskutinio opus mixé kūrime Nashville‘yje, Justin Tocket Ronnie’s Place studijoje, esančioje tik per du žingsnius nuo mitinės RCA studijos (Elvis, Hank Williams, Chet Atkins…).

Grupe scena dalinosi su daugeliu Amerikos muzikantų ir artistų, tikromis JAV ikonomis, tokiomis kaip: The Grascals, Eric Church, Charlie MacCoy, Joe Dee Messina, Wade Hayes, Robert Earl Keen, Daryl Singletary, Lucky Tubb, Chris Scruggs, Gail Davies, Rosie Flores, George Hamilton 5th, Radney Foster, The Quebe Sisters, Ray Wylie Hubbard, Billy Yates, Jeff Griffith, Mat Skinner, The Figs, The Flatlanders, Mike Blakely, Paula Nelson ir daugybe kitų.

Šiandien šį dainininką, grojantį lūpine armonikėle ir gitara, lydi sėkmė. 2009 –aisiais metais išleistas jo albumas „Respect your Elders“, kuriame, kartu su Eric Michel, pademonstravo autorinius gebėjimus. Albumas skambėjo ne tik per JAV radijo stotis Teksaso ir Tenesio valstijose, bet ir Švedijoje, Norvegijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Italijoje, jo melodijos nukeliavo iki pat Naujosios Kaledonijos!

Be kita ko, grupė gavo spaudos apdovanojimus (Dreamwest, Sur la Route de Memphis, Country Music attitude, Le Cri du Coyote, Equiwest, Blues & Co…), nacionalinės spaudos pagyrimus (Le Parisien, L’Express, VSD). 2008 m. buvo suteiktas frankofoniškų šalių artisto žiūrovų apdovanojimas, 2009 m. Elvis apdovanojamas (le Prix Elvis), 2011 m. pelnė Kantri muzikos apdovanojimą (FFCLD Country Music Award), kurį įteikė Philippe Russo, Sony Music (Columbia)  meno direktorius.

Kevin‘as Buckley sukūrė naują skambesį – kantri muzikos tradicija susipynusi su Brad Paisley modernumu, varoma energingo roko ir papuošta melodingų Country/Americana linijų.

Jį lydi muzikantai virtuozai Le Yee-Haw Band: Eric Michel à la Telecaster; Pascal Lasnier bosine gitara ir Jean-Mickaël Tallet. Šie muzikantai nuolatos akomponuoja JAV artistams gastrolėse Europoje.

Kevin Buckley – muzikantas, sukūręs naują skambesį – kantri muzikos tradicija susipynusi su Brad Paisley modernumu, varoma energingo roko ir papuošta melodingų Country/Americana linijų.

Kevin Buckley surengs tikrą amerikietišką šou, kurio Jūs nepamiršite! Tai išskirtinės akimirkos, kurių negalite praleisti!

.

APRIL MAY (JAV)

Eveux - April May-14072 copie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

April May užaugo Hebron, Kentukyje. Jai buvo vos 4 metai kai tėvai užrašė ją į vietinį bažnyčios chorą, jame ir gimė April meilė muzikai. April pradėjo iš klausos skambinti šeimos pianinu, o po kelių metų pradėjo lankyti pianino, vokalo ir gitaros pamokas. Mergina ir toliau dainavo choruose, su kuriais dalyvavo ir prestižiniuose chorų konkursuose. Pirmąją dainą April parašė būdama 13-os, su ja dalyvavo talentų konkursuose ir rengė savo koncertus vidurinėje mokykloje.

Būdama 18-os, April buvo priimta į prestižinę muzikos programą Belmont‘o universitete Nešvilio mieste Tenesyje. Kantri ir folk muzikos širdyje, April tobulino muzikos kūrimo įgūdžius, koncertavo nedideliuose Nešvilio muzikantų klubuose, kur pradėjo rašyti dainas su kitais atlikėjais. 2009-aisiais April pradėjo gastroles JAV su folk muzikos grupe, kartu jie koncertavo iki 2012-ųjų, kai April persikraustė į Paryžių. Savo laiką ji paskirstė tarp JAV ir Prancūzijos, nes įsimylėjo prancūzą. Prancūzijoje April koncertuoja su geriausiais kantri muzikos atlikėjais nuo 2016–tųjų metų. April May miela, juokinga ir autentiška. Savo asmenybę ji perteikia dainomis ir pasakojimais. Ji nuostabi atlikėja ir savo muzika sužavi tiek jaunuosius tiek vyresniuosius klausytojus.

.

WINDSHIELD (GRUZIJA/ITALIJA)

Windshield FOTO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kai kas nors pasakoja apie kantri muzikos grupę iš Džordžijos, dauguma žmonių pagalvoja apie JAV valstiją, tačiau grupė „Windshield“ yra iš Gruzijos (ang. Georgia), kuri geografiškai net nėra prie JAV. Nors anglų kalba nėra jų gimtoji, jie kalba universalia kantri muzikos kalba. Grupė susikūrė 2015 –aisiais metais. Anri Gogitauri daugiausia groja grunge, blues‘ą ir pietietišką roką. Kartu su Šota Adamašvili, kuris groja tikrą kantri muziką, jie nusprendė rašyti dainas kaip duetas, tačiau po pirmojo albumo „Rambling State of MInd“ su jais pradėjo dirbti dar du atlikėjai – bosistas Irakli Zibzibadze ir būgnininkas Zaza Tsertsvadze.

2017-tųjų vasarį „Windshield“ išleido pirmąji singlą „Try Me“ (liet. Išbandyk mane) su Miken. Už šį kūrinį jie pelnė dvi nominacijas Kaukazo muzikos apdovanojimuose – Metų grupė/atlikėjas ir Metų daina. 2017-tųjų metų birželį grupė gros Tbilisi Open Air festivalyje, o rugpjūtį prie grupės prisijungs italų smuikininkas Paolo Calavaglio specialiai pasirodymui „Visagino Country 2017“ festivalyje. „Windshield“ grupė atvyks į Visaginą atstovauti dviejų šalių – Italijos ir Gruzijos.

.

BUDDY JEWELL (JAV)

Buddy Jewell 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Buddy Jewell išsiveržė į kantri muzikos sceną po pergalės pirmąjame USA Network kanalo šou „Nashville Star„ (Nešvilio žvaigždė) sezone. Po pergalės Columbia Records išleido pirmąjį atlikėjo albumą, pavadintą jo vardu, „Buddy Jewel“, kuris pirmuoju numeriu debiutavo „Billboard country“ albumų top‘o viršūnėje bei tryliktuoju numeriu pop muzikos albumų top 100 – ke. Tais pačiais metais albumas paskelbtas auksiniu, pardavus daugiau nei puse milijono kopijų. Pirmieji Buddy singlai „Sweet Southern Comfort“ ir „Help Pour Out the Rain (Lacey’s Song)” pateko tarp penkių geriausių dainų. Buddy išleido dar penkis albumus „Times Like These,” „Country Enough”, „I Surrender All”, „Wanted: LIVE “ ir naujausią „My Father’s Country.”

Gimęs darbininkų šeimoje Arkanzase, Buddy dainuoja, kad užsidirbtų, nuo 21-erių keliaudamas nuo vieno kranto iki kito. Jis taip pat dirbo alaus sunkvežimio vairuotoju ir naktinio klubo apsaugininku. Atlikėjas žino sunkaus darbo ir atkaklumo vertę.

Buddy – tikras pietietiškas džentelmenas tiek ant scenos, tiek nusileidus nuo jos. Jis didižiuojasi savo gimtaja valstija, yra besididžiuojantis tėvas, pasišventęs vyras, aistringas patriotas ir nuoširdus Kristaus sekėjas. Jis visuomet padeda savo bendruomenei ir ne tik jos nariams. Savo darbą, kaip „The Minnie Pearl Cancer Foundation“ (Minės Perl vėžio fondas) atstovas ir savo darbą su „St. Jude Children’s Research Hospital“ (Šv. Judo vaikų mokslinių tyrimų ligoninė) laiko svarbiausiais savo karjeros pasiekimais.

.

ALICIA BONCOL IR „KOALICIJA“ (Lenkija)

Ala Boncol i Koalicja_FOTO

 

 

 

 

 

 

 

 

Alicja Boncol verčia apsilaižyti piršus – taip būtų galima pavadinti Alicja Boncol muzikinį meniu. Geriausia Lenkijos kantri atlikėja daugiausia dainuoja saldžias balades, karštus ritmus ir aštrias melodijas, jos šou tikrai pasotins jūsų geros muzikos alkį. Alicja yra geriausia Lenkijos kantri dainininkė, apdovanota įvairių žanrų prizais — Geriausia Metų Atlikėja, Geriausia Metų Vokalistė (šiemet jau 15-tą kartą) ar Metų Daina — tai tik keletas iš daugelio jos apdovanojimų. Nuo savo karjeros pradžios Alicja atstovauja Lenkiją įvairiuose kantri muzikos festivaliuose Europoje, stebindama savo neįtikėtinu gyvybingumu ir įgimtu kantri muzikos pojūčiu.

Alicja išsiskiria savo pomėgiu moderniai kantri muzikai, įžvalgiems dainų žodžiams, o pridėjus jos asmenybę – vaizdas tiesiog nepakartojamas!

Yra garsenybių, apie kurias skleidžiami gandai ir tokių apie kurių muziką ir asmenybę galima diskutuoti. Yra merginų, kurios išgarsėja dėl išvaizdos ir moterų, kurios save garsina balsu ir asmenybe. O dar yra Alicja Boncol – ryški žvaigždė, sensacingų gandų objektas ir kartu puiki atlikėja, gerbiama muzikos profesionalų.

Scenoje ji uragano ir dinamito mišinys. Savo moteriškumu traukia stipriosios lyties gerbėjus, tačiau ji labai tiesmuka, draugiška ir šilta, puikaus humoro jausmo savininkė — Dolly Parton, Shania Twain ir Tina Turner viename žmoguje. Tačiau ji tikrai nebando atkartoti šių nuostabių atlikėjų.

Tiesa, kad jos „mokykla“ buvo geriausių Amerikos kantri atlikėjų įrašai, tačiau ji išlaiko savitą kantri stilių. Visos dainuojamos dainos, originalios ar perdainuotos, įgauna Alicja‘os energingumą, charismą ir jausmingumą.

O jos balsas: skaidrus, skambus, stiprus, erdvus, plataus diapazono. Išbandytas daugeliu muzikos stilių, nuo kantri iki klasikos iki jautrių baladžių. Apie tokius žmones sakoma – „jis turi kažką tokio“, Alicja atveju tai sumenkinimas ji turi – VISKĄ.

.

LINITA MEDINA (Latvija)

Linita Medina1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  .                                                                                                                                                              

Linita Medina, scenoje žinoma kaip LINITA, gerai žinoma Latvijoje kantri muzikos dainininkė ir dainų autorė. Nuo 15 metų ji rašo dainas ir dainuoja. Dėl unikalaus balso ir atlikimo technikos ją galima vadinti geriausiai Latvijoje žinoma kantri dainininke.

Atlikėja dalyvavo tokiuose kantri muzikos festivaliuose kaip Country Music Messe Berlyne, Vokietijoje, ir kasmetiniame Country Music Festival Bauska, Latvijoje, kur tarptautinės komisijos nariai nominavo ją perspektyviausia atlikėja. Linita atlieka gerai žinomų kantri dainų versijas ir yra dainavusi su visais Latvijos kantri muzikos atlikėjais.

Linita irašė du solo albumus – “Rīts kā brīnums” (Rytas kaip stebuklas) ir  “Par Tevi un mani” (Apie tave ir mane). Antrasis jos albumas buvo pavadintas geriausiu 2011 metų albumu. Taip pat Linita sėkmingai dalyvavo Eurovizijos atrankoje ir jos daina “Mano pažadas tau” pateko tarp finalinkų nacionalinėje atrankoje.

Šiuo metu Linita scenoje pasirodo kaip solistė, padedama kitų profesionalių muzikantų. Jos repertuare originalios dainos, bei gerai žinomų kantri dainų aranžuotės. Mėgstamiausi jos atlikėjai Miranda Lambert, Joni Harms, Patsy Cline and Kacey Musgraves – jų geriausias dainas galite išgirsti Linitos repertuare.

                                                                                                                                                       .

DOS PAISES (Ukraina)

FOTO Dos Paises

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    .                                                                                                                                                              .

„Dos paises“ – ispaniškai „Dvi šalys“. Kodėl? Todėl, kad abu dueto muzikantai iš skirtingų šalių, kurios radikaliai skiriasi. Abu atlikėjai šiuo metu gyvena Ukrainoje ir siekia šalyje populiarinti amerikietišką kantri muziką. Nors Ukrainoje ši muzika buvo visiškai nežinoma, dabar jie jau artėja prie tikslo.

Prieš ketverius metus Joerg (62m.) dėl šeimyninių aplinkybių persikėlė gyventi į Ukrainą, o Igoris (25m.) gimė ir augo Ukrainoje. Abu jie kantri muzikos entuziastai, įkūrė pirmąją Ukrainoje tikrą kantri grupę „Ternopil Rednex“. Grupė gyvuoja jau dvejus metus ir yra žinoma visoje šalyje. Prie jų sėkmės prisidėjo pasirodymai didžiuliuose televizijos projektuose ir koncertai JAV ambasadoje.

Koncertuoti  Europoje jie keliauja kaip duetas, taip tiesiog patogiau.

Be savo originalių dainų repertuaro žiūrovus atlikėjai džiugina ir geriau žinomų dainų versijomis. Pirmiausia jie stengiasi atiduoti duoklę autentiškai ir nuoširdžiai kantri muzikai. Joerg ir Igoris kurdami muziką naudojasi tik akustine gitara, armonika ir Joerg baritonu.

Du muzikantai iš dviejų labai skirtingų kultūrų, dviejų skirtingų kartų – vienoje scenoje.

.

VIRGIS STAKĖNAS (Lietuva)

V.Stakenas ir LT Country klubai

VIRGIS STAKĖNAS: 2x KANTRI  KARAOKE …

„Pelėsiais ir kerpe apaugus aukštai…“, „Ten mane ramina, gydo, gelbsti…“, „Kelias bėga greit…“. „Jurgis, Antanas, Aloyzas ir Martynas…“, „Ateis rudenėlis ir tos šaltos dienos…“, „Stovėjo avis pievoj…“, „Aš girią savo lopšiu vadinu…“, „Nors nėr tavęs čionai…“, „Tyliai leidžias pavargusi saulė…“ – visiems gerai iki kraujo žinomų dainų citatos – tiesiog šaukiniai… Daug kartų daug metų daug šalių daug festivalių jas dainavus ir užvedė mintį Lietuvos „Country Tėvą“ Virgį Stakėną užtraukt dar kartą. Ir ne bet kur – o festivalio – savo krikštasūnio glėby….Todėl ypatingai ir kitaip – pritariant chorui… Ne, ne šiaip samdytų giedorių, o tūkstantinei festivalio žiūrovų miniai… O kad būtų dar įtaigiau, stipriau, šilčiau ir nuoširdžiau – pasikvietė jis šalies kantri klubų rinktinę. Bendražygiai, su kuriais stovėta ne vieno reginio muzikinėje sargyboje, įrašyta albumuose ne 2 dainos, nemiegotos dešimtys naktų sezoniniuose suvažiavimuose „2Bysa“ ar „Žiem‘Coun3“, apkeliautos visos televizijos… Tad scenoje pritars kantri fanų orkestras. O kadangi balsų „galąst“ nereikia – jie nuolat treniruojami sueigose, repertuaras išviešintas – pasiruoškit ir Jūs. Trauksim visi iš dūšios, iš  kantri muzikos – pačio demokratiškiausio muzikos stiliaus gelmės. Jū-hūūūūū..!

FAKTAI: 45 metus brazdina gitara, 30 metų nešioja plačiabrylę skrybėlę ( NB: kasdien – ne tik per šventes ar muzikos įvykius), įrašė 19 muzikos albumų, atgrojo šimtus festivalių, tūkstančius koncertų, 341 opuso muzikos ir tektų autorius, 5 didelių festivalių sumanytojas…

REKORDAS: Niekad nesivaikė rekordų, bet visgi gali būti labai rimtas kandidatas į laimėtojus: iš 24 galimų kartų jis į to paties festivalio sceną kilo net 23…

.

JONIS (Lietuva)

Jonis 2017-Visaginui

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ansamblis „Jonis“ pirmuosius muzikinius žingsnius skaičiuoja nuo 1984-tųjų metų. Jų repertuare skamba pačių muzikantų sukurtos autorinės dainos ir instrumentiniai kūriniai, lietuvių liaudies aranžuotos dainos ir užsienio autorių kūriniai, atliekami bluegrass stiliumi su tik šiam ansambliui būdingu skambesiu. Per tuos metus išleisti 22 audio ir 2 videoalbumai, dalyvauta įvairiuose folk ir kantri muzikos festivaliuose užsienyje ir Lietuvoje, pabuvota su soliniais koncertais JAV, Vokietijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Airijoje, Anglijoje ir kaimyninėse šalyse. Grupės muzikantų iniciatyva 1994-aisiais metais Šiauliuose įkurtas muzikinis klubas – smuklė „Juonė pastuogė“, kuriame kelis vakarus per savaitę skamba gyva muzika. Festivalyje „Visagino country“

ansamblis žada pagroti „Jonio“ geriausias dainas ir pasaulio kantri muzikos koverius kartu su žinomais Lietuvos kantri muzikos atlikėjais A. Klova (smuikas) E. Daujotu (elektrinė gitara). Daugiau apie grupės muzikinę veiklą ir naujienas galima sužinoti tinklapyje: www.jonis.lt

Grupės muzikantai:

Pranciškus Trijonis (ansamblio vadovas) – akustinė gitara, kazu, vokalas;

Romaldas Trijonis – still gitara, mandolina, vokalas;

Edmundas Grubliauskis – armonika, akordeonas, lūpinė armonikėlė, vokalas;

Arvydas Žiauberis – kontrabosas, vokalas;

Artūras Mankus – mušamieji, perkusija;

Algirdas Klova – smuikas, vokalas;

Evaldas Daujotas – elektrinė gitara, vokalas.

.

COUNTRY LIVE PROJECT (Lietuva)

Country live project foto

.

 

.

.

.

.

.

.

.

Amerikos dvasia alsuojančio projekto “Country Live Project“ repertuaras sudarytas iš kruopščiai atrinktų gražiausių, JAV Grammy apdovanotų atlikėjų kūrinių. Koncertinėje programoje netrūksta klausytojams gerai žinomų Country Pop Rock muzikos hitų, kuriuos išgarsino tokios pasaulinio ryškumo žvaigždės kaip Keith Urban, John Mayer, Nickelback, Shania Twain, Lady Antebellum, Lynyrd Skynyrd, Carrie Underwood, Miley Cyrus ir kt.

Pagrindinė projekto vokalistė – puikiai gyvos muzikos mylėtojams pažįstama aistringoji dainininkė Augustė Vedrickaitė. Specialiomis kūrinių aranžuotėmis rūpinasi vienas ryškiausių gitaristų Lietuvoje – Robertas Semeniukas.

Ypatingas sceninis įvaizdis, stiprūs balsai, energija trykštantys profesionalūs muzikantai bei pozityviai nuteikiančios melodijos leis klausytojui pasinerti ir nukeliauti į pačią Amerikos Country muzikos širdį – Nešvilį.

Projekto dalyviai:

Augustė Vedrickaitė – vokalas;

Robertas Semeniukas – vokalas, gitara;

Tadas Dešukas – smuikas, mandolina, pritariantis vokalas;

Viltė Ambrazaitytė – klavišiniai, pritariantis vokalas;

Paulius Jaskūnas – bosinė gitara;

Jonas Lengvinas – mušamieji.

Susisiekite:  tel.: +37068840785 arba email.: countrylivepr@gmail.com

Sekite mus:

Facebook: http://smarturl.it/countryliveproject

Instagram: http://smarturl.it/countryproject

Video:  https://www.youtube.com/channel/UCzBPSl_jbXTch3qrdMXCFGA

.

ALVITA (Lietuva)

alvita2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alvita muzikuoja jau 21-nerius metus: nuo 3-jų metų dainuoja, o 5-erių pradėjo groti smuiku. Šiemet ji baigė smuiko specialybę Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje ir įgijo muzikos magistro laipsnį, tačiau neįsivaizduoja savo gyvenimo be country muzikos.

Atlikėją galima vadinti „Visagino country“ festivalio veterane: ji lankosi čia kiekvienais metais nuo 2000-ųjų, taip pat ne kartą yra pasirodžiusi ir festivalio didžiojoje scenoje tiek viena, tiek su įvairiais projektais.

Alvita žinoma ir iš įvairių televizinių projektų, o ypač – muzikinio projekto „Lietuvos balsas“, kur 2015-tais metais pateko į Top 8 – tuką.

.

SEPA ir ASORTI (Lietuva)

Asorti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šeiminės grupės „Asorti“ istorija prasidėjo nuo albumo įrašymo Lenkijoje, Šv. Kalėdų išvakarėse, 1993 – aisiais metais. Tada turai Vokietijoje, Belgijoje, Suomijoje. 2007 – aisiais metais grupė pabuvojo Japonijoje, o 2008 – aisiais ir 2017 – aisiais – Izraelyje. Per tuos dešimtmečius aplankyta Italija, Lenkija, Slovakija, Vokietija, organizuotas turas po Europą.

Sėkmingi grupei buvo 2015 – tieji metai. Tada Kinijoje kino festivalyje grupė buvo apdovanota Didžiuju prizu už dainą „Arbata ir meilė“.

„Asorti“ ir jų lyderis Sepa groja savo kūrybos dainas. Jose persipina įvairūs stiliai: melodinga lyrika, pop, folk-rokas, regi, fanka ir kantri.

.

Šokių kolektyvas DAKOTA (Lietuva)

Dakotos foto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAKOTA – tai Šilutės  kantri ir linijinių, lotynų Amerikos bei šiuolaikinių stilių šokių klubas  jaunimui ir suaugusiems. Šokėjai – daugkartiniai respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatai. Šokių klubas DAKOTA  gyvuoja jau 15 metų, jam vadovauja Reminta Stoškuvienė.
DAKOTA sėkmingai koncertuoja ir dalyvauja rajoniniuose, respublikiniuose bei tarptautiniuose  šokių konkursuose ir festivaliuose, kur yra iškovojęs nemaža laimėjimų. Su koncertinėmis programomis šoko Bulgarijoje, Ispanijoje, Graikijoje, Latvijoje, Estijoje.
Šokti sveika ir smagu, šokti madinga! Šokis atveria naujas galimybes susirasti draugų, patirti naujų įspūdžių, atrasti savyje paslėptą talentą…

 

 

ŠokIo teatras RŪTA (Lietuva)

19531599_1807198636260573_542833808_o

 

Visagino trečiojo amžiaus universiteto Šokio teatras RŪTA (dekanė ir choreografė Nijolė Kliučinskienė).
Kolektyvui jau 5 – eri. Jame 21 – as šokėjas šokame įvairių tautų šokius, romantinės ir klasikinės muzikos įvaizdinimą. Kolektyve įvairių profesijų žmonės, mylintys šokį ir įgyvendinę savo jaunystės svajonę šokti.  RŪTA dalyvauja beveik visose miesto šventėse, atstovauja Visaginą įvairiuose Lietuvos miestuose.


VISAGINO COUNTRY 2016

ALVITA ir NEW DAY (Lietuva/Latvija)

_DSC8576

 

 

 

 

 

 

 

FIRA (Ukraina)

FIRA foto

 

Daugiau informacijos apie grupę –  www.youtube.com/watch?v=7Qq7VNJOSOM

COUNTRY HELL (Rusija)

COUNTRY HELL Foto 2 (1)

 

Daugiau informacijos apie grupę – www.countryhell.ru

FLAME & THE ROLLTONES (Latvia)

FlameAndTheRolltones2

 

 

Daugiau informacijos apie grupę – www.therolltones.com

WHISKEY RIVER (Lenkija)

whiskey river

 

Daugiau informacijos apie grupę – www.whiskeyriver.com.pl

NASHVILLE (Austrija)

pressefoto_klein

 

Daugiau informacijos apie grupę – www.nashville-band.at

KEVIN BUCKLEY & THE YEE-HAW BAND (Prancūzija)

Kevin Buckley ir The Yee-Haw Band

Daugiau informacijos apie grupę – www.kevifdgnbuckley.fr

JULIAN SUMMERS (Kanada)

Julian 511

 

Daugiau informacijos apie grupę – www.juliansummers.ca

CARLTON MOODY (JAV)

Carlton Moody foto

 

Daugiau informacijos apie grupę – www.facebook.com/carlton.moody.10

VIRGIS STAKĖNAS ir SEPA (Lietuva)

01 V.STAKENAS-foto R.Stakenienes16-8659

02 VisaginoC 08 IMGP8269.

SEPA foto 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.facebook.com/pages/Virgis-Stakenas/377024888978522?sk=wall

CREEDENCE TRIBUTE (Lietuva)

CREEDENCE TRIBUTE

 

 

 

 

 

 

 

OLGA EGOROVA IR DUO RO (Rusija)

RO1

 

 

 

 

 

 

 

 

Paul Cataldo (JAV)

Cataldo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VISAGINO COUNTRY 2015

NIGHTHAWK (Vokietija)

NightHawk foto

 

COUNTRY BLUES SESSION BAND (Lietuva)

CBSB 5

 

ALEKSANDR BELKIN ALL STARS BAND (Lietuva)

ALEKSANDR BELKIN ALL STARS BAND - color

 

 

 

 

4 FUN (Lietuva)

@zaizras

 

BAYLOU (Australija)

Baylou Australija

 

COUNTRY CIRCUS (Švedija)

band3

 

DAKOTA (Lietuva)

DAKOTA foto

 

James Lann ir ASORTI (JAV / Lietuva)

James Lann JAV

http://sepa.rocks/video/ SEPA & ASORTI

 

NEW DAY (Latvija)

NEW DAY foto

 

TEXAS MARTHA ir THE HOUSE OF TWANG (JAV)

Texas Martha ir The House of Twang JAV

www.texasmartha.com

 

VIRGIS STAKĖNAS (Lietuva)

V. STAKENAS

 

http://www.facebook.com/pages/Virgis-Stakenas/377024888978522?sk=wall

 

VISAGINO COUNTRY 2014

LITTLE-COUNTRY-GENTLEMEN (Vokietija)

 • FOTO Little-Country-Gentlemen

 

EDVIN BAUERS (LATVIJA)

 • Edwin & The Rhythm Express

Grupės interneto svetainė: http://edvinsbauers.lv/edwin-the-rhythm-express/

 

PETE BAND“ (DANIJA)

 • Pete Band
 • Pete Band 2
 • Pete Band 3

 

RAY SCOTT (JAV)

 • RayScott-4 pages spine 6mm 1CD-FNL

 

MODERN EARL“ (JAV)

 • Modern Earl
 • Modern Earl 2

 

LIANE EDWARDS (JAV)

 • Liane Edwards 2
 • Liane Edwards

 

UKUS IN FABULA (ITALIJA)

 • UKUS in FABULA foto Orchestrina (1)

 

VIRGIS STAKĖNAS (LIETUVA)

 • V.STAKENAS-foto V.Dambrauskas step

Facebook

 

YOUTUBE:
http://www.youtube.com/watch?v=Xx0wE-rQ22o

 

 

„ASORTI“ (LIETUVA)

 • SEPA IR ASORTO Foto 1
 • Sepa ir Asorti Foto 2

 

„VYDRAGA+“ (LIETUVA)

 • VYDRAGA Foto 1

Nuoroda į YouTube

 

 „Leo ir Undaroks“ (Lietuva)

 • LEO ir UNDAROKS foto

 

„Alvita ir K“ (Lietuva)

 • Alvita foto 1

 

Rėmėjai