Come back to main page
Susitikome pakeliui į Visagino Country

Susitikome pakeliui į Visagino Country

2020.07.08

Liepos 4 d. yra labai svarbi data Jungtinėms Amerikos Valstijoms. Šiemet ši proga Vilniuje buvo paminėta tikrai ypatingai. Pirmąjį ilgąjį savaitgalį Vilnius surengė tikras Amerikietiškas atostogas. Smagių pramogų buvo įvairiam skoniui, pomėgiui ir amžiui.


Lukiškių aikštė šeštadienį virto tikru karštu Teksasu. Prie to prisidėjo „Visagino Country“ organizatoriai.


Į sostinę suvažiavo visos garsiausios Lietuvos country muzikos žvaigždės. Koncertą atidarė Li Jan su grupe, puikus startas visai muzikinei dienai. Antrieji grojo Virgilijus Jutas kartu su „Bluesmakers“, šiuos atlikėjus taip pat pamatysime ir festivalyje rugpjūčio mėnesį. Labai džiugu, kad publika gerai įvertino pasirodymą, neklydome juos pasikviesdami į 27-ąjį festivalį. Paskutinei dainai prie grupės prisijungė nuostabusis svečias iš Malaizijos Sherman Tan. Būkite tikri – jų bendras darbas festivalyje skambės dar stipriau.Toliau grojo visų mylimi Siga ir Rob akustinis duetas, išgirdome publikos prašymą ir taip pat juos kviečiame groti šiemet festivalyje.


Įdienojus prasidėjo tikrai karšta visomis prasmėmis kadangi į sceną atėjo Klova-Belkin band, Viktorija Kajokaitė, o vėliau ir the Road band. Ištikimi Visagino Country dalyviai jau gerai žino, kaip šios grupės įtraukia į šokius. Visa Lukiškių aikštė ūžė, o renginio vedėjas Saulius Tučkus nepailsdamas dalijosi įspūdžiais iš festivalio, kadangi yra jo fanas nuo pat pirmojo festivalio.


Vakarop atėjo laikas šiek tiek pailsėti, prisėsti ant šieno kupetų ir mėgautis lyriška muzika. Šį momentą puikiai įvaldė Visagino Country tėvu tituluojamas ir mūsų visų mylimas Virgis Stakėnas. Vilniuje jis grojo country klasiką kviesdamas visus žiūrovus prisėsti arčiau. Tai buvo ypatingai jaukus ir šiltas pasirodymas, kurį publika prisimins tikrai ilgai. Virgiui sudainavus paskutinias Senų draugų gaidas prie jo sustojo ilga eilė norinčių nusifotografuoti kartu.


Koncerto uždaromajai daliai pakvietėme country kapelą „Jovarai“, kurie vėl užkūrė linksmus šokius. Toliau pasirodė „Dinozaurai“ ir galų gale visą pasirodymų dieną uždarė Sepa ir grupė „Asorti“ iš Visagino.


Smagu buvo sutikti tiek pažįstamų veidų Vilniuje. Ačiū visiems kas atėjote su mumis pabūti, džiaugiamės naujomis pažintinimis, o juk toks ir buvo „Pakeliui į Visagino Country“ tikslas. Susitikome stotelėje pakeliui ir dabar dar labiau laukiame susitikimo tradiciškai festivalyje Visagine. Tad dabar jau visi visi žino, kad 27-asis tarptautinis Visagino Country 2020 festivalis vyks rugpjūčio 21-22 d. Artimiausiu metu paskelbsime tikslią atnaujintą festivalio programą ir jau galima įsigyti bilietus www.bilietai.lt svetainėje. Iki susitikimo! 

Sponsors Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas