Come back to main page
Švęskime festivalio „Visagino country“ jubiliejų!

Švęskime festivalio „Visagino country“ jubiliejų!

2023.04.13

Įspūdingą 30 – ąjį gimtadienį pasitinkantis „Visagino country“ festivalis kasmet po savo svetinga padange sutraukia gausų būrį kantri muzikos atlikėjų iš įvairių pasaulio šalių. Į jo sceną žengia ir pasaulinės kantri muzikos žvaigždės, kurios paėmusios nelaisvėn klausytojų širdis, pačios tampa festivalio fanais, pasiruošusiais bet kada vėl čia sugrįžti.

Jubiliejinio festivalio scenoje skambės įvairių žanrų kantri muzika, spindės grupės ir atlikėjai: Bad Brooks (Norvegija), „Western Girls“ (Čekija), „Jody Kailola Band“ (Olandija), „Highway 40“ (Švedija), „Baylou Sisters“ (Australija), „Diamonds & Wiskey“ (JAV), Doug Adkins ir draugai (JAV/Latvija/Lietuva), „Baltasis Kiras“ (Lietuva), „Jonis‘ (Lietuva), Virgis Stakėnas (Lietuva), „Country Blues Session Band“ (Lietuva).

Be didžiųjų vakaro koncertų, atvykusių į festivalį laukia įvairios pramogos ir nemokami renginiai, tai – linijiniai šokiai, vaikų ir jaunimo koncertai, parodos, motorizuotas paradas, kantri fanų atrakcijos, prekybinė mugė ir daug kitų. 

Daugiau apie dalyvius ir kitos informacijos mūsų svetainėje.

„Visagino country” festivalis – šventė ne tik kantri muzikos gerbėjams, bet ir tiems, kas vertina gyvą muziką bei atlikėjų meistriškumą. Čia dvi dienas ir naktis skamba gyva muzika, nuteikianti maloniam bendravimui ir linksmybėms, čia susitinka seni draugai, užsimezga naujos pažintys, gimsta romantiški jausmai.

Kviečiame nedelsti ir įsigyti bilietus iš anksto. Artėjant festivaliui, bilietai brangs!

Bilietus platina www.bilietai.lt

Iki susitikimo rugpjūčio 18 ir 19 dienomis jubiliejiniame „Visagino country 2023“ festivalyje!

Sponsors Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas