Come back to main page
VISAGINO COUNTRY 2021

VISAGINO COUNTRY 2021

2021.08.19

Šį savaitgalį, rugpjūčio 20 ir 21 dienomis Visagine vyksta 28-asis tarptautinis country muzikos festivalis Visagino Country 2021. Tai jau antrasis festivalis vykstantis pasaulinės pandemijos sąlygomis, todėl nors ir apribotas, bet visgi išlieka tarptautinis, surenka ir muzikantus, ir country žiūrovus dviems puikiems koncertų vakarams.


Šiemet į Visaginą atvyksta Martha Fields su grupe (JAV, Prancūzija),  sparčiai tarptautinius muzikinius apdovanojimus renkantis Danny McMahon su grupe (D. Britanija), „Ukus in Fabula” (Italija), Willie Jones All Star grupė (JAV, Vokietija). Taip pat festivalyje dalyvaus šiuo metu Lietuvoje gyvenantys Sherman Tan (Malaizija) ir Matt Steinfeld (JAV). Žinoma, visada turime ir savo kraštiečių pasirodymų, tai visada itin energingas ir linksmas dainas traukiantis ansamblis „Jonis”, kasmet žiūrovus nauja programa stebinantis kantri tėvas Virgis Stakėnas. Taip pat turėsime vieną labai įdomų trijų šalių projektą, tai latvių, lietuvių ir brazilo bendra grupė „Fire Unseen” pasiruošusi užkurti muzikinę ugnį scenoje.

Beje, įdomu ir tai kad Didžiosios Britanijos vaikinų grupei Danny McMahon bei Lenkijos grupei „Alabama” įvairūs išbandymai bandė sutrukdyti atvykti į Visaginą jau antrus metus iš eilės, muzikantų ir organizatorių komandoms teko įdėti labai nemažai pastangų, kad abi šios grupės tikrai pasirodytų festivalyje šį savaitgalį.


Na ir žinoma, festivalyje kaip įprasta laukia ne vien muzika, o ir kitos pramogos. JAV Ambasada Vilniuje tapo mūsų ilgamečiais bičiuliais, festivalyje jie kasmet džiugina lankytojus įtraukdami į tikrus kaubojiškus žaidimus bei kitas pramogas, taip pat vaišina amerikiečių stovyklautojų desertais s’mores. Bus galimybė susitikti pasikalbėti su JAV atlikėjais Visagino kultūros centre.


Taigi, šiam savaitgaliui turime daug smagių planų, tad kviečiame ir jus visus atvykti į Visagino Country 2021!

Nuo penktadienio 11 val. ryto bilietus galima įsigyti prie įėjimo į festivalio teritoriją. Jeigu nesloguojate, nekosėjate ir nekarščiuojate laukiame pas mus. Festivalio žiūrovai nusipirkę bilietus bus registruojami pagal galiojančias pandemijos valdymo taisykles. Dėkojame už supratingumą.

Sponsors Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas