Come back to main page
BŪKIME BUDRŪS, SAUGOKIME SAVE IR KITUS

BŪKIME BUDRŪS, SAUGOKIME SAVE IR KITUS

2020.08.19

Mes visus visus kviečiame atvykti į festivalį, pasistengsime, kad jame visiems būtų saugu. Čia Jūs rasite rankų dezinfekavimo skysčio, bendro naudojimo paviršiai nuolat bus dezinfekuojami. Tačiau kiekvienas žmogus atėjęs į festivalį turi nepamiršti, kad tik jis pats turi rūpintis savo saugumu. Rekomenduojame dėvėti apsaugines veido kaukes.

Pasireiškus kvėpavimo takų ligų požymiams (karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) jums patariame nevykti į renginio vietą, nes galite būti neįleisti į renginį, jei jūsų temperatūra bus aukštesnė nei 37,3 C. Jei festivalio dalyviui simptomai pasireiškia renginio metu, jis nedelsiant turėtų palikti renginio vietą ir skambinti Karštąja koronaviruso linija 1808.

Naujasis koronavirusas perduodamas nuo žmogaus žmogui, plinta per orą kvėpavimo takų sekretų lašeliais, kuriuos žmonės išskiria į aplinką čiaudėdami, kosėdami ar iškvėpdami.

Simptomai panašūs į gripą – karščiavimas, kosulys, dusulys ir kiti kvėpavimo sutrikimai. Simptomai pasireiškia 2 – 14 dienų laikotarpyje, tačiau įtariama, kad kai kurie žmonės virusą gali perduoti dar iki simptomų atsiradimo.

Siekiant apsisaugoti nuo koronaviruso infekcijos rekomenduojama: dažnai plauti rankas su šiltu vandeniu ir muilu, neliesti rankomis veido ir akių, kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę, vengti žmonių sergančių kvėpavimo takų ligomis, laikytis 1-2 metrų atstumo, vengti žmonių susibūrimo vietų.

Pavojų išvengia tie, kurie saugo save ir imasi visų atsargumo priemonių. Mes visi kartu rūpinkimės savo sveikata, savo saugumu, o gera kantri muzika tepadeda mums visiems puikiai praleisti artėjantį savaitgalį. Mums joks virusas nebaisus, jei žinome kaip elgtis.

Linkime gerų emocijų, naujų nepamirštamų įspūdžių. Iki susitikimo festivalyje.

Sponsors Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas