Atlikėjai

VISAGINO COUNTRY 2019

 

JESSICA LYNN (JAV)

Jessica Lynn žiniasklaidos vadinama reaktyvinė jėga, atlikėja grindžia sau kelią kaip unikalus veidas ir balsas modernioje kantri muzikoje.

lithuania poster

Ji jau pasirodė milijonams gastrolėse ir dviejuose nacionaliniuose televizijos koncertuose “Jessica Lynn – This Much Fun,” ir “Jessica Lynn – Takin’ Over.” Per ketverius koncertavimo metus Jessica Lynn scenoje pasirodė su tokiais garsiais kantri ir roko muzikos atlikėjais kaip Brad Paisley, Keith Urban, Montgomery Gentry, Hank Jr., Clint Black, Shenandoah, Phil Vassar, Jo Dee Messina, ZZ Top, ir kantri karaliene Loretta Lynn. Atlikėja kūrė dainas su šių dienų geriausiais dainų autoriais, paskutiniai hitai „Crazy Idea“ ir „Let‘s Don‘t“ pasiekė topus – „Crazy Idea“ pateko į Top 50, o „Let‘s Don‘t“ sužibėjo Top 40. 2019 metais Jessica Lynn vėl keliaus po pasaulį, išleis trečią nacionalinėje televizijoje transliuojamą koncertą ir kurs naują muziką.

 

ALLWOODS COUNTRY BAND (Ispanija)

ALLWOODS

 

 

2017 metais grupė Allwoods pirmą kartą pasirodė savo šalies ir tarptautinėse scenose. 2018 metų pabaigoje grupė, įsikūrusi Terassa (Barselonoje), išleido pirmąjį albumą BIRTH. Allwoods įrašė 8 originalias dainas ir 8 cover‘ius. 2018 metais grupė buvo nominuota Hall of Fame 2018 apdovanojimuose, Amerikietiškos muzikos atlikėjų kategorijoje.

 
 
 

 
 

Grupės nariai:

GENIS SOBRADO – VOKALAS IR GITARA;

PEPO FIGUERAS – GITARA IR PRITARIANTIS VOKALAS;

JAM PAGES – BOSAS IR PRITARIANTIS VOKALAS;

ALBERT FERNANDEZ – KLAVIŠINIAI;

ROC ALEHAMY – SMUIKAS;

MARC COROMINAS – BŪGNAI.

 

Daugiau informacijos: http://allwoodscountryband.com

 

GAËLLE BUSWEL (Prancūzija)

Gaelle Buswel yra unikali atlikėja, kurios muzikiniame pasaulyje yra gausu amerikietiško blues rock’o, folk ir 70-ųjų rock’o. Ji jau sugrojo daugiau nei 500 koncertų Europoje, Šiaurės Amerikoje du koncertinius turus ir vieną koncertinį turą Japonijoje. Gaelle Prancūzijoje, Belgijoje ir Anglijoje koncertuoja jau nuo 13 metų. Ji sukuria daugumą savo dainų. Pirmąjį akustinį albumą „Yesterday’s Shadow“ atlikėja įrašė 2012 metais su Neil Black. Antrasis atlikėjos albumas „Black to Blue“ praplėtė auditoriją ir suteikė 4 apdovanojimus bei šiltą palaikymą Šiaurės Amerikoje. Pirmąjį radijo interviu atlikėja davė New York’o radijuje WFDU FM ir buvo išrinkta mėnesio atlikėja tinklapyje Concert Blogger.

GAELLE photo

 

Apdovanojimai:

1-asis prizas „Geriausias video” – Freedom tonight – Azaléa Film Fest, Alabama, JAV, 2018

Finalistė European Blues Challenge, Danija, 2017

Prix Révélation Française – Cognac Blues Passions, 2016

Prix National France Blues – pakviesta atstovauti Prancūziją Europos finale 2017 metais

Prix All That Jazz ir Prix Coup de Coeur 2015 Cahors Blues Festivalyje

 

Daugiau informacijos: www.gaelle-buswel.fr

 

 

MARINA KAPURO (Rusija)

IMG-2749

 
 

Marina Kapuro yra įžymi Rusijos kantri ir folk roko atlikėja. Atlikėja taip pat gerai žinoma ir tarptautinėse scenose. Koncertinių turų metu atlikėja apkeliavo JAV, Europą, Japoniją, Indiją. Atlikėja yra pelniusi daugybę nacionalinių ir tarptautinių apdovanojimų, įrašė 12 albumų. Pirmąjį albumą atlikėja įrašė 1980 metais us grupe „Yabloko“. Šiuo metu Marina Kapuro dirba prie naujų muzikinių projektų Didžiojoje Britanijoje, Švedijoje ir Rusijoje.

 

Daugiau informacijos: www.marinakapuro.ru

 

ALEKSANDR BELKIN & THE ROAD BAND (Lietuva)

 

The Road Band susikūrė 1992 metų vasarą Vilniuje. Gerai žinoma Lietuvoje ir užsienyje bliuzo grupė aktyviai dalyvauja muzikiniame gyvenime; grojo daugiau nei tūkstantyje koncertų. The Road Band atlieka standartines bei savos kūrybos originalias Rhythm&Blues, Rock’n‘Roll, Jazz, Country kompozicijas. Grupė išleido 13 albumų. Grupė aprašyta knygoje „Kas yra kas Vilniaus apskrityje 2003”.

THE ROAD BAND plakatas

 

Grupės nariai:

OLEGAS SOCHINAS – Gitara

ARVYDAS MEŠKA – Klavišiniai

SERGEJUS SOPELEVAS-VYSOCKI – Bosinė gitara

DOVYDAS STOŠKUS – Būgnai

 

Daugiau informacijos: The Road Band

 

J.TEX &“THE VOLUNTEERS“ (JAV/Danija)

J.Tex – daugybę apdovanojimų pelnęs danų dainininkas, dainų autorius, kompozitorius. Atlikėjas gimė Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau augo Danijoje, keliavo per šaltas ir dulkėtas vidurio Vakarų lygumas bandydamas surasti savo muzikines šaknis. Nepakartojamais garsais ir emocine kelione J. Tex dalinasi unikaliu požiūriu į Amerikos muzikines šaknis, kuris per platus bet kokiai kategorijai. Prie jo prisijungia bosistas Frank Borsgaard Jensen. Jų pasirodymas yra unikali patirtis, kurią sunku rasti už JAV ribų.

386a2ef23087db49c7e991bd84e4c7c09a1da04f9b17a1d1d527807528ae77c2

 
 

Grupės nariai:

J.Tex – Bandža& Gitara& Smuikas& Vokalas

Frank Borgaard – Bosas& Vokalas

Jacob Vikkelsøe – Būgnai& Vokalas

 

Daugiau informacijos: http://www.jtexthevolunteers.com

 

VIKTORIJA KAJOKAITĖ (Lietuva)

Muzikuoju ji nuo mažens. Dar būdama trejų, ketverių metų, bandydavo atkartoti skambančius pianino klaviatūros garsus, vėliau lankė muzikos mokyklą ir baigė fortepijono specialybę. Svajonę išmokti groti gitara ir tai įgyveno. Gitara – puiki jos draugė, su kuria kartu keliauja, dalijasi liūdesiu ir ašaromis. 2012 metais tapo ,,Dainų dainelės“ laureate, aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuose, konkursuose, dainavo chore ir folkloro kolektyve.

_MG_9994 (1)

 

 

Jai Muzika- tai tarsi gilus atodūsis, kuris drebuliukais ir šilta plunksna užkloja Sielą. Ji nori pasakoti istorijas, jas dainuoti, groti… Ji nori, kad jos melodijos ir žodžiai paliestų kiekvieno širdį ir ten paliktų bent trupinėlį jos.

 

 

Daugiau informacijos: Viktorija Kajokaitė

STAKĖNAS 3iO (Lietuva)

Lietuvos Country Tėvas, dainų autorius, atlikėjas, prodiuseris Virgis Stakėnas savo muzikinę veiklą pradėjo dar 1975 ir nenustoja mūsų džiuginti iki šiol, jau daugiau nei 40 metų.

“STAKĖNAS” – Virgis Stakėnas. Muzikos ir tekstų autorius , pagrindinis vokalas (bosinis baritonas), akustinė gitara “Gibson Y2K”, lūpinė armonikėlė “Hohner blues harp”, kazū “Blue Kazoo”; 40 metų scenoje , 3 000 koncertų, 342 opusai, 150 didelių festivalių, 19 albumų, 10 turų JAV, 6 gitaros, 3 anūkai, 2 knygos, 1 žmona.

“3” – Vygantas Banys. Boso gitara “Ibanez ATK” / elektrinė gitara “Fender Stratocaster” / smuikas “Meistro Vytauto“, pritariantis vokalas (baritonas) ;
2000 knygų biblioteka, 50 metrų pastatyta tvora, 30 metų scenoje, 11 žinomų firmų gitarų kolekcija, 2 mėnesių kelionė autobusiuku.

“i” – Arijus Ivaškevičius. Rojalis “Petrof” / elektriniai vargonai “Junostj” / akordeonas “DeMusa”, pritariantis vokalas (tenoras) ;
30 519 827 634 kartus per muzikinę karjerą spausti klavišai, 10 000 senų atvirukų kolekciją, 55 metai scenoje, 1 (pirmą) kartą gyvenime viešai grojama Country muziką.

“O” – Robertas Gasiūnas. Baritoninis kachonas “Garažo kūdikis“ (autorinis darbas), šeikeris “Schlagerwerk”, lėkštė “Paiste”, pritariantis vokalas (baritonas);
8 metai scenoje, 7 pagaminti instrumentai, 6 stovyklų vadovas, 4 grojami instrumentai, 2 gyvenimo aistros, 1 meilė muzikai.

Foto ir dizainas – Ramutė Stakėnienė – “Canon EOS 6D”, ”Quadralite Move 300”.

 

Daugiau informacijos: Virgis Stakėnas

 

INTERSTATE EXPRESS (Australija/Didžioji Britanija/JAV)

Tai trys žavūs vyrukai – australas Jack Latimer, britas Joe Buirski ir amerikietis Craig Judelman, kelionės po JAV metu susibūrę į grupę. Jie dievina senas dainas ir istorijas, todėl semiasi įkvėpimo būtent iš ankstyvosios amerikietiškos muzikos ir sujungę ją su šiuolaikinės kantri muzikos elementais, sukuria nepakartojamas melodijas. Muzika sukurta Amerikoje yra tokia įvairi, kaip ir šis trio. Nuo bandžos, smuiko melodijų ir ankstyvosios kantri muzikos iki bliuzų ir baladžių, šis trio groja visus šiuos stilius!

Interstate photo2

 
 

 

Grupės nariai:

Jack Latimer – Smuikas&vokalas.

Joe Buirski – GItara&mandolina&vokalas.

Craig Judelman – Bandža&vokalas.

 
 

Daugiau informacijos: Interstate Express Band

 

SENTIMENT FALLS (Švedija)

hot-new-country-act-sentiment-falls

Sentiment falls sudaro vokalistas/gitaristas Ronnie Wilde ir vokalistė Andrea Bond. Jie įrašė savo pirmąjį singlą „Six Feet Under“ 2012 metais.

2017 metais Sentiment Falls buvo nominuoti 3 skirtingose kategorijose „Texas Sounds International Country Music Awards“, kuriame dalyvavo menininkai iš 15 šalių. 2018 metais grupė buvo apdovanota „Best Band“(Geriausia grupe) Seljord Country festivalyje, kuriame jie ne tik buvo pripažinti ir apdovanoti, bet jiems buvo suteikta galimybė atidaryti šį festivalį 2019 metais. Neseniai jie buvo apdovanoti „Best Country Act“ ( Geriausias kantri pasirodymas) pop/roko žanre Švedų Nacionaliniame konkurse.

Daugiau informacijos: https://sentimentfalls.com/

 

DINOZAURAI (Lietuva)

Grupės „Dinozaurai“ branduolys susibūrė 2002 metais kaip muzikinis projektas sveikuolių renginiams paįvairinti. Nuo pat pradžių buvo pasirinktas principas groti įvairių stilių muziką lietuviškais tekstais.

Kadangi dėl anglų ir lietuvių kalbų didelių struktūrinių skirtumų retai pavyksta   kokybiškai išversti dainų tekstus, daugeliui dainų tekstai sukuriami iš naujo. Mūsų mėgstamiausi stiliai yra klasikinis rokas, bliuzas, rokenrolas, country, groja ir hipių laikų lietuvių autorių kūrinius, savo kūrybos dainas.

 

Grupės nariai:

Mindaugas Miškinis – solo gitara, daugumos dainų tekstų autorius;
Arūnas Norkevičius – gitara, vokalas;
Mečislovas Daukantas – klavišiniai, vokalas;
Remigijus Valintas – boso gitara, vokalas;
Oleg Denisenko – mušamieji.

Daugiau informacijos: Dinozaurai

JOVARAI (Lietuva)

Marijampolės kultūros centro countri kapela įkurta 2006m.rudenį. Kapeloje groja ir dainuoja įvairių profesijų žmonės. Nuo 2007m.kapela pradėjo koncertinę veiklą, koncertavo kaimo bendruomenių šventėse,  Marijampolės apskrities ir kitų Lietuvos rajonų ir miestų organizuojamuose kultūriniuose renginiuose bei svarbiausiose valstybinėse šventėse. Ne kartą kapela grojo įvairiose kapelų varžytuvėse ir festivaliuose („Pamario kantri“ Rusnėje; „Ant Rubežiaus“ Šiauliuose; ir kt. Keletą kartų dalyvavome Lietuvos TV laidoje „Duokim garo“; Kapela koncertavo Lenkijoje; Rusijoje; Vokietijoje (Vasario -16os gimnazijoje). Kapelos repertuare įvairios lietuvių liaudies dainos ir kitų šalių dainos bei instrumentiniai kūriniai.

Hank Williams Tribute

Patyręs ir nenuilstantis Country muzikantas ir pedagogas Viktoras Timašovas susitiko Klaipėdoje su jaunu IT technologijų studentu Dominyku Raila ir iškarto pastebėjo neįprastą, mūsų kraštams, jo balsą bei muzikinį skonį. Po kelių užsiėmimų buvo nuspręsta pasigilinti į tradicinį Country stilių ir dar labiau  – į jo pradininko Henko Williamso kūrybą. Tikrai buvo nelengva atrasti tinkamų dainų, nes sunkumų kėlė ir neįprasta Henko dainavimo technika, ir savotiškas muzikinis stilius. Bet Dominyko atkaklumas  ir jaunatviškas azartas davė vaisių. Po pusės metų repeticijų gimė projektas „Hank Williams Tribute“. Jame pagrindinį vokalą  atlieka pats Dominykas. Jam talkina Viktoras (bosas) su dukra Alvita (smuikas), taip pat Artūras „Maxas“ Petruoka (steel gitara), Andis Retejums (ak.gitara) ir Andrius Beržonskis (akordeonas). Tikimės, kad šis jaunas, bet patyręs kolektyvas sulauks Visagino publikos dėmesio.Hank Williams Tribute išgirsime ne tik festivalio mažojoje scenoje šeštadienį, bet ir galėsime paklausyti atviroje miesto erdvėje prie „Domino“ prekybos centro esančioje poilsio zonoje. 

B ORE (GREENHILL SOUND)

Boris Lukin, žinomas kaip B ore, – kilęs ir užaugęs Visagine, persikraustęs į Kauną studijoms susidomėjo naktiniu gyvenimu bei šokių aikštelių kultūra. „Greenhill Sound“ komandos įsikūrusios Kaune narys bei dvasia, kuris neapsistoja ties vienu muzikiniu žanru. Nors jo kolekcijoje dominuoja laužytų ritmų muzika, didelę dalį užima ir Reggae, DuB, Funk bei House melodijos. 2019-ais metais įkūręs mažų tiražų plokštelių leidyklą Blin Records, B ore puoselėja plokštelių kulturą ir DJ amatą.

 

EROOTT (GROOVE TRIBE)

Erik Berežok, kuris vadina save Eroott, yra vienas iš stipriausių Reggae selektorių Lietuvoje. Savo pozityvios muzikos jėga yra apdovanojęs gausybę šokio aikštelių, kur pasitelkė neabejotiną skonį ir turtingą plokštelių kolekciją. Šis atlikėjas be jokios abejonės žada nepamirštamą ir spalvingą Roots, Reggae ir Dub sintezę. Nuo 2007m. jo komanda Groove Tribe Lietuvos publikai yra pristatę nemažai garsių Reggae atlikėjų: Jah Free, Trinity Soundsystem Weeding Dub, MC Oliva, El Fata, Hornsman Coyote, Dreadsquad, Gardna, Johnny Ousborne ir King Kong. Taip pat Eroott atstovavo Lietuvos Reggae sceną Warsaw Reggae Festival Lenkijoje, Zvera Festival Latvijoje, Strictly Dub Records sesijose Estijoje ir viename garsiausių Soundsystem kultūros festivalių Outlook Festival Kroatijoje. Eroott groja iš širdies pilnos meilės Reggae muzikai ir žiūrovams. Išgirsk jį ir pajuski vibracijas!

Dainavimo studija „Svirplys“ (Šiauliai)

Šiais metais dainavimo studija „Svirplys“ smagiu koncertu paminėjo 20 metų gyvavimo sukaktį. Kartu su šiuo koletyvu užaugo ne viena dainininkų karta. Aplankyta daugybė festivalių, surengta gausybė koncertų visoje Lietuvoje, išleista net 15 muzikinių albumų. Ta proga specialiai „Visagino country“ susibūrė rinktinė „Svirplio“ merginų komanda, kurią sudaro dainavimo studiją kažkada lankiusios merginos. Jos šiuo metu gyvena, mokosi ir dirba įvairiuose Lietuvos bei Europos miestuose, tačiau tai nesutrukdė sudalyvauti festivalyje „Visagino country“, kuriame padainuos savo kūrybos dainas ir pasaulyje gerai žinomus country hitus.

Sponsors Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas