Atlikėjai

Simply Redneks (JAV / Vokietija)

Simply Rednecks grupė

Du amerikiečiai 2018-ųjų vasarą Berlyne kartu pradėjo SIMPLY REDNEKS veiklą, dovanojančią klausytojams ne tik puikų pure country ar honky tonk, bet ir nuostabų 70-90-ųjų kantri stiliaus šou.

Danny McMahon (D. Britanija)

Country festivalių nuolatiniams lankytojams puikiai pažįstamas Danny McMahon iš D. Britanijos šiais metais atvyksta ir į Visaginą. Per 2019-uosius jis pasirodė tokiuose festivaliuose kaip Buckle & Boots, The British Country Music, Gloucester Country Music ir daugybė kitų įvairiose pasaulio vietose: Italijoje, Švedijoje, Nešvilyje, Sent Luise ir kt.

Atlikėjas puikiai žinomas iš radijo stočių, kurioms kuria unikalias country-pop dainas. Pasirodžius atlikėjo debiutiniam albumui „Momentarily“ 2017 metų gruodį, prasidėjo koncertinis turas Didžiojoje Britanijoje, kur Danny McMahon grojo kartu daugeliu Našvilio atlikėjų (Charlie Worsham, Dylan Schneider ir Canaan Cox), o 2018-uosius baigė vizitu į Nešvilį tam, kad įrašytų muziką kartu su 5 kartus Grammy nominuotu dainų autoriumi ir prodiuseriu Billy Smiley. Produktyvūs metai lėmė D. Britanijos metų country muzikos atlikėjo titulą ir 2 britų kantri muzikos apdovanojimų nominacijas.

Siga & Rob Acoustic Duo (Lietuva)

„Siga & Rob Acoustic Duo“ pasivadinusius du senus bičiulius Sigitą Jonynaitę ir Robertą Semeniuką galite pamatyti kartu ne tik Marijono Mikutavičiaus scenoje, bet ir TV projektuose, kituose muzikiniuose kolektyvuose.

Nuo mažens muzikuojanti, profesionali vokalistė Sigita Jonynaitė, dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose – Pink Floyd Project LT, Country Live Project, Kielwater ir kt. Taip pat Sigita yra išleidusi savo solinį albumą „Rudens legendos“ bei įrašiusi duetą su pačiu maestro Vytautu Kernagiu – „Nenusigąsk tai aš“. Robertas Semeniukas – vienas ryškiausių Lietuvos muzikos atlikėjų. Gitaros virtuozas, kompozitorius, prodiuseris, bei aranžuotojas, grupės Žalvarinis įkūrėjas, yra išleidęs 6 studijinius albumus, o šiuo metu intensyviai dirba prie savo solinio albumo.

Duetas susivienijo, nes abu dievina kokybišką muziką, amerikietišką Rock, Pop, Country ir Blues stilius. Nenuostabu, kad ir šiame projekte Siga&Rob atlieka akustinei gitarai ir lengvai perkusijai aranžuotas garsiausių pasaulio žvaigždžių, tokių kaip Shania Twain, Guns’N’Roses, AC/DC, Chris Stapleton, Keith Urban ir kt. jau klasika tapusius hitus, bei autorinius kūrinius.

Unikalūs melodingi balsai, harmoningi akustiniai garsai, malonus ir šiltas bendravimas su publika, padės klausytojui atsipalaiduoti ir pasimėgauti profesionaliai atliekamu repertuaru. Projektas puikiai tinka įmonių vakarėliams bei renginiams, kamerinei aplinkai, asmeninėms šventėms.

Paul Cataldo (JAV)

Paul Cataldo – tradicinės Country žanro muzikos atstovas iš Floridos, JAV. Pradėjęs savo muzikinę karjerą Niujorke, įrašęs tris albumus su legendinio Neil Young muzikantais, jis jau daugiau nei dešimtmetį gyvena keliaudamas mažu kemperiu ir koncertuodamas visose 50 Amerikos valstijų, Kanadoje ir Europoje, kasmet koncertiniame ture praleisdamas daugiau nei šešis mėnesius ir sugrodamas virš 200 koncertų nuo JAV rytinės pakrantės iki Uolėtųjų kalnų ir Ramiojo vandenyno. Prieš penkeris metus Aliaskoje sutikta lietuvaitė Ieva prisidėjo prie Paul kūrybos ir kelionių bei prikvietė Paul į Lietuvą. Jų muzikiniame projekte išgirsite savos kūrybos dainų, įkvėptų kalnų ir kelionių, kurios nukels į tikrą ir taip visų mėgiamus legendinius Amerikos Laukinius Vakarus!

Sherman Tan (Malaizija)

Sherman Tan gimė Malaizijoje ir ten pradėjo savo muzikos karjerą, kuri jau tęsiasia daugiau nei 30 metų. Jis dalyvauja daugelyje projektų, o vienas iš buvo ir Lietuvoje – „Finalo ketvertas“. Sherman Tan išleido 2 singlus „Smile again“ ir „It’s too Late“.

Jutas & Blues Makers (Lietuva)

1990m. V.Jutas subūrė grupę “Blues Makers” ir nuėjo ilgą ir turiningą kelią.
Jau 30metų kaip grupė dalyvauja Lietuvos ir Europos muzikiniame gyvenime.Išleisti septyni muzikinai albumai iš jų du lietuvių kalba. Sudalyvauta daugybėje muzikinių festivalių, bendradarbiauta su daug gerų, pirmo ryškumo atlikėjų. V. Jutas, A.Belkin ir J.Ritčik acoustic trio sėkmingai sudalyvauja Visagino Country 1995.

1997m.Prasidėjo naujas kūrybos etapas. Sukurta nauja savos kūrybos programa lietuvių kalba, kurios debiutinė daina „Iliuzijų laivas“ pateko į RADIOCENTRO TOP 10, iškopė į konkurso „Muzikinis viešbutis“ finalinį turą. 1997 m. leidybinė firma „Pūkas“ išleidžia MC ir CD „Mes liekame čia“. Sėkmingai sudalyvauta festivalyje „Nida 97“, country muzikantų ture po Lietuvą „Šerifo atostogos 97“, Varnių bliuzo naktyse, „Country & Blues“ festivalyje, „Pūdas druskos“ Druskininkuose.

1998-1999 m. festivalyje „Vasaros maratonas“ B.M. nominuota geriausia Bliuzo grupe Palangos „Anapilio“ muzikos klubo organizuotame koncertų cikle B.M. akompanavo tokioms žvaigždėms kaip Pete Anderson (Latvija), Arinai, surengė eilę koncertų su šiuo metu JAV gyvenančiu dainininku Žilvinu Bubeliu. Projektas „Jumping Alex & Blues Makers“ dalyvavo stambiausiame tarptautiniame renginyje „Roko maršas 97“. 2002 metais Lietuvos nacionalinis radio apdovanoja B.M. geriausia metų roko grupe.

Visagino country 2020 Jutas&Blues Makers paruošė geriausias savo dainas kartu su Country klasikos hitais.

Nariai:

Virgilijus Jutas – vokalas, gitara, lūpinė armonikėlė;
Andrius Afinogenovas( Afis) – bosinė gitara;
Bernard Tomaševič – mušamieji;
Arvydas Meška-Klavišiniai instrumentai
Justas Jasenka-Gitara pritariams vokalas
Spec.svečias- Algirdas Klova Smuikas

Elektra band (Lietuva)

2017 metais buvo atkurta  grupė „Elektra band“, kurios ištakas reikia ieškoti jau 1977 metais. Būtent tada Kauno elektromechaninėje gamykloje „Elektra“ buvo vokalinis- instrumentinis ansamblis.Tuo metu ansamblis grojo įvairią šokių muziką ir koncertavo įvairuose Lietuvos miestuose.

Praėjus 40-čiai metų du buvę ansamblio nariai Edvardas Danielius ( bosinė gitara) ir Robertas Jasinskas (klavišiniai) atgaivino ansamblį, kiek pakoreguodami pavadinimą. Taip iš gamyklos „Elektra“ ansamblio atsirado grupė „Elektra band“.

Grupėje be minėtų muzikantų-veteranų dar groja ir dainuoja jauni muzikos mylėtojai ir atlikėjai. Grupės solistės-vokalistės Ema Aukščenytė, Kotrina Dogadajeva ir Evelina Germanavičiūtė jau yra išbandžiusios savo jėgas muzikiniuose konkursuose ir projektuose ( „Lietuvos balsas“, „Chorų karai“ ir t.t.). Dabar tai jų galimybė išbandyti save komandiniame darbe. Gitaristas Vincas Linkevičius sekmingai spėja derinti grojimą grupėje su mokslais ir grojimu folkloriniame ansamblyje. Visiems jauniesiems atlikėjams yra pilnai priimtinas muzikos stilius, kurį propaguoja grupė „Elektra band“.

Grupės programoje – Country rock, rockabilly , rock&roll, bugi woogie stiliaus muzika.. Ši muzika yra prieinama, suprantama ir jaunam, ir senam. Todėl grupės pasirodymų metu retas susilaiko nuo šokio judėsių.

Stakėnas 3iO (Lietuva)

“Country tėvas” Virgis Stakėnas 1997 m. išleido VI savo albumą ( nūnai jų jau 20 !) “Jumbo – Country klasika lietuviškai”. Čia surinkti patys garsiausi, žinomiausi pasaulyje klasikiniai Country hitai. Vieni jau turėjo lietuviškus tekstus (su nežinomais autoriais), kitiems žodžius parašė pats Virgis.

Specialiai XXVII tarptautiniam festivaliui “Visagino Country” paruošta “Jumbo” albumo “gyvoji” versija. Su naujais papildymais. Programa “Country Klasika Lietuviškai” – tai gerai atpažįstami kūriniai, jau suradę vietą klausytoju širdyse – ir klausomi, ir dainuojami (o kai kam net atradimas, kad kažkurio mėgiamo opuso šaknys – užatlantėje :).

Paprastai / jau virš 40 metų koncertuojantis vienas, garsusis dainų autorius ( jų sukurta virš 340) ir atlikėjas, šįkart specialiai festivaliui iš bendraminčių subūrė jaukią grupę “3iO” [tariasi tri-o] – bosas, elektrinė gitara, kachonas. Tai jauni muzikantai, gimę jau po to kai buvo išleistas legendinis albumas “Jumbo”…o jau kai gimė originali kūrinių muzika – tų muzikantų tėčiai ne tik kad nepažinojo būsimų mamų, bet ir aplamai dar trynė suolą pradžios mokykloje… 🙂

SEPA Asorti (Lietuva)

Grupė „Sepa & Asorti“ groja įvairaus stiliaus roko, bliuzo, country ir folk muziką, atlieka savo dainas ir instrumentines kompozicijas. Grupė koncertavo 37 šalių tarptautiniuose festivaliuose, kongresuose ir koncertuose su soline programa. Ji atvira įvairaus amžiaus ir tautybių visuomenei. Grupės „Sepa & Asorti“ lyderis – Edgaras Pishchikas (kūrybinis pseudonimas Sepa), jaunas ir perspektyvus solistas, solo gitaristas, smuikininkas, kompozitorius, aranžuotojas. Grupės dainos skamba rusų, anglų, lietuvių, italų, esperanto kalbomis.

Li Jan & „AGE“ (Lietuva)

Dainų autorė ir atlikėja nuolat ieškanti saviraiškos galimybių bei naujų potyrių. Su grupe „AGE“ nukels į country rock, blues muzikos ritmus. 

Doug Adkins (USA)

This image has an empty alt attribute; its file name is image-10.png

Doug Adkins išaugo Montanoje vairuodamas 1953 metų Chevrolet sunkvežimį ir klausydamas tikrosios kantri muzikos skambančios A.M. radijo stotyje. Žvejyba, medžioklė, jodinėjimas žirgais, nakvynės po atvyrų dangumi… Doug išleido 10 kompaktinių diskų ir daugiau nei 200 kantri stiliaus dainų apie purvinus Montanos kelius ir nakvynes po atviru dangumi. Daugelis jo dainų tapo radijo hitais, ne tik Amerikoje, bet it Europoje.

Johnny Salamander (Latvija)

Johnny Salamander koncertuoja jau daugiau nei 40 metų, per kuriuos yra parašęs solines dainas, dalyvavęs įvairiuose TV projektuose bei bendradarbiavęs su kitais muzikantais. Muzikos kritikai jį vadina gitaros virtuozu.

Taip pat, Johnny studijavo Los Andželo Muzikos Akademijoje (LAMA) ir įkūrė savo įrašų kompaniją „JS Productions“.

Sponsors Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas