Atlikėjai

Martha Fields (JAV/Prancūzija)

Martha Fields – muzikantė, dainininkė turinti indėnų kraujo, kaitins kraują ir mums 28-tajame „Visagino country“ festivalyje. Marthos muzikinės šaknys kilusios iš Teksaso, Oklahomos valstijų ir Apalačių genties. Atlikėjos muzika atspindi jos įvairialypę DNR, tiesia kelią į amerikana stiliaus muziką.

Martha gimė „su roots muzika kraujyje“. Ji kilusi iš plačios apalačių muzikantų giminės, kilusios iš rytinio Kentukio ir vakarų Virdžinijos. Ji sujungia savo teksasiečio tėvo ir apalačės mamos įtaką į aistringą ir jaudinantį žanrų mišinį. Gitara Martha išmoko groti savarankiškai, būdama jauna pradėjo rašyti dainas ir scenoje grojo su tokiomis legendomis kaip Ricky Lee Skaggs ir Merle Travis.

2021 metų birželį Martha išleis savo ilgai lauktą albumą Headed South (Keliaujant į pietus). Festivalio žiūrovai jį tikrai galės įsigyti festivalyje. Paskutiniai atlikėjos albumai Southern White Lies ir Dancing Shadows sulaukė daugybės puikių atsiliepimų ir EuroAmericana topuose pateko į geriausių albumų dešimtuką.

Grupė koncertavo visoje Europoje, nuo Didžiosios Britanijos iki Prancūzijos, Ispanijos, Nyderlandų, Belgijos, Italijos, Šveicarijos ir Lietuvos. Atlikėja grojo prestiziškiausių country/americana festivalių scenose: Southern Fried (Perte, Škotijoje), Country2Country (Londone, Didžiojoje Britanijoje), Craponne sur Arzon, Glasgow Americana ir daugelyje kitų. Jos gyvybingas balsas, emocinis tyrumas, beribė energija ir puiki grupė, nepalieka abejingų. Nepraleiskite jų pasirodymo „Visagino country“ festivalyje.

Danny McMahon (D. Britanija)

Country festivalių nuolatiniams lankytojams puikiai pažįstamas Danny McMahon iš D. Britanijos šiais metais pagaliau atvyksta ir į Visaginą. Per 2019-uosius jis pasirodė tokiuose festivaliuose kaip Buckle & Boots, The British Country Music, Gloucester Country Music ir daugybė kitų įvairiose pasaulio vietose: Italijoje, Švedijoje, Nešvilyje, Sent Luise ir kt.

Atlikėjas puikiai žinomas iš radijo stočių, kurioms kuria unikalias country-pop dainas. Pasirodžius atlikėjo debiutiniam albumui „Momentarily“ 2017 metų gruodį, prasidėjo koncertinis turas Didžiojoje Britanijoje, kur Danny McMahon grojo kartu daugeliu Našvilio atlikėjų (Charlie Worsham, Dylan Schneider ir Canaan Cox), o 2018-uosius baigė vizitu į Nešvilį tam, kad įrašytų muziką kartu su 5 kartus Grammy nominuotu dainų autoriumi ir prodiuseriu Billy Smiley. Produktyvūs metai lėmė D. Britanijos metų country muzikos atlikėjo titulą ir 2 britų kantri muzikos apdovanojimų nominacijas.

Matthew Steinfeld (JAV)

Kilęs iš Arkanzaso, Mattas yra dainininkas ir dainų autorius, pasirengęs kurti tradicinę kantri muziką, grojamą gitara ir armonika. Nuo pat ankstyvo amžiaus tėvų paltų spintoje radęs seną flamenko gitarą, jis dešimtmečius grojo senas šalies dainas prie laužo ir giesmes bažnyčioje. Nors dauguma jo dainų balansuoja tarp dėkingumo ir apmąstymų, jos vaizduoja perspektyvą, kurią įgyja tik praradimas, skausmas ir noras kažko geresnio. Jis ir toliau palaiko ryšius su savo auditorija naudodamas autentiškus tekstus, nuoširdžias melodijas, pietietiško tenoro balsą ir tradicinių įgūdžių išmanymą. Nors jis rašė dainas ir kūrė demonstracines medžiagas, kurios augo kaip pomėgis, jis neseniai parašė ir įrašė du albumus 2020 m., o trečiasis bus 2021 m.

Ansamblis JONIS (Lietuva)

Ansamblis „Jonis“ pirmuosius muzikinius žingsnius skaičiuoja nuo 1984 metų. Jų repertuare skamba pačių muzikantų sukurtos autorinės dainos ir instrumentiniai kūriniai, lietuvių liaudies aranžuotos dainos ir užsienio autorių kūriniai, atliekami bluegrass stiliumi su tik šiam ansambliui būdingu skambesiu. Per tuos metus išleisti 22 audio ir 2 video albumai, dalyvauta įvairiuose folk ir kantri muzikos festivaliuose užsienyje ir Lietuvoje, pabuvota su soliniais koncertais JAV, Vokietijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Airijoje, Anglijoje ir kaimyninėse šalyse. Grupės muzikantų iniciatyva 1994 metais Šiauliuose įkurtas muzikinis klubas- smuklė „Juonė pastuogė“, kuriame kelis vakarus per savaitę skamba gyva muzika. Festivalyje „Visagino Country 2021“ ansamblis  žada pagroti „Jonio“ naujesnes ir populiaresnes dainas bei pasaulio kantri muzikos koverius.  

Grupės muzikantai:

Pranciškus Trijonis (ansamblio vadovas) – akustinė gitara, kazu, vokalas;

Romaldas Trijonis – still gitara, mandolina, vokalas;

Edmundas Grubliauskis / Arūnas Mažintas – akordeonas, lūpinė armonikėlė, vokalas;

Evaldas Daujotas – elektrinė gitara, vokalas;

Arvydas Žiauberis – kontrabosas, vokalas;

Artūras Mankus – mušamieji, perkusija.

„UKUS IN FABULA“ (Italija)

„Ukus in Fabula“ yra Italijos grupė, kurioje muzikantai groja tik su ukulėlėmis.  Grupė yra koncertavusi daugelyje pasaulio šalių – Australijoje, Izraelyje, Lietuvoje, Vokietijoje, Latvijoje, Čekijoje, Suomijoje, Austrijoje ir Škotijoje.

Būdami labai talentingi muzikantai gerai įvaldė ukulėle grojimo techniką, turi daugybę muzikos idėjų. „Ukus in Fabula“ groja įvairių žanrų muziką nuo regio iki rock, nuo pop iki country muzikos, groja savo sukurtus, ir visiems žinomus hitus. Dažnai nustebina klausytojus netikėtomis kombinacijomis. Visą šou ant scenos kuria keturi profesionalūs muzikantai. Visi dainuoja ir groja boso, tenoro ir soprano ukulėle, kazoo ir kojiniu būgnu.

Išraiškingas muzikos garsų mišinys, muzikos spalvingumas ir atlikėjų asmenybės „Ukus in Fabula“ daro eklektiška ir unikalia grupe. Klausant jų galite išgirsti klasikinį ir tradicinį akustinį kvartetą arba rock grupę ir dar daugiau.

Alabama (Lenkija)

Alabama grupę sudaro keturi nariai Andrzej Samson, Grzegorz Kopka, Staszek Krzemiński ir Krzysiek „Edi“ Dyczkowski.

Grupė susibūrė 1995 metais kaip dainuojančių gitaristų duetas, vėliau tapo trio ir dar po metų prie grupės prisijungė būgnininkas.Nuo to laiko grupės formatas nesikeitė ir jie kartu koncertuoja įvairiuose Varšuvos baruose ir lauko koncertuose Lenkijoje.

2008 metų pradžioje grupė išleido gyvo garso albumą „Alabama Band Live“ įrašytą koncerto Śródmieście kultūros centre Varšuvoje.

Alabama laimėjo naujo atlikėjo nominaciją  2009 metais ir metų grupės bei metų instrumentalisto (gitaristas Grzegorz Kopka) 2017 metais Dyliżanse Plebiscite apdovanojimuose.

Grupė Alabama viena geriausių grupių Lenkijos country muzikos scenoje. Daug metų patirties, aistra ir kantri muzikos šaknų supratimas grupės koncertams suteikia gerą energiją ir garantuoja žiūrovams gerai praleistą laiką.

Paskutiniuosius 10 metų grupė groja didžiausiuose Lenkijos country muzikos festivaliuose („Czyste Country“ Festival, Country & Folk Festival, Twinpigs Country Festival) taip pat festivaliuose Lietuvoje, Slovakijoje, Čekijoje ir Vokietijoje. 

Grupės repertuare išgirsite įvairios kantri muzikos: nuo gerai žinomų Hank Williams, Johnny Cash, Bill Monroe, John Denver and Ricky Skaggs kūrinių iki honky-tonk klasikos ir grriausių country-rock hitų (The Eagels, Mark Knopfler, Lynard Skynard).

Sponsors Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas