Atlikėjai

Ansamblis JONIS (Lietuva)

Ansamblis „Jonis“ pirmuosius muzikinius žingsnius skaičiuoja nuo 1984 metų. Jų repertuare skamba pačių muzikantų sukurtos autorinės dainos ir instrumentiniai kūriniai, lietuvių liaudies aranžuotos dainos ir užsienio autorių kūriniai. Per tuos metus išleisti 22 audio ir 2 video albumai, dalyvauta įvairiuose folk ir kantri muzikos festivaliuose užsienyje ir Lietuvoje, pabuvota su soliniais koncertais JAV, Vokietijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Airijoje, Anglijoje ir kaimyninėse šalyse. Grupės muzikantų iniciatyva 1994 metais Šiauliuose įkurtas muzikinis klubas- smuklė „Juonė pastuogė“, kuriame kelis vakarus per savaitę skamba gyva muzika. Jubiliejiniame festivalyje „Visagino Country 2023“ ansamblis  žada pagroti populiaresnes savo dainas bei pasaulio kantri muzikos koverius. Daugiau apie grupės muzikinę veiklą ir naujienas galima sužinoti tinklapyje https://jonis.lt/ansamblis/   

Grupės muzikantai:

Pranciškus Trijonis (ansamblio vadovas) – lūpinė armonikėlė, kazu, vokalas;
Romaldas Trijonis – still gitara, mandolina, vokalas;
Arūnas Mažintas – akordeonas, vokalas;
Evaldas Daujotas – elektrinė gitara, vokalas;
Arvydas Žiauberis – kontrabosas, vokalas;
Artūras Mankus – mušamieji, perkusija.

Kontaktams:

Pranciškus Trijonis mob. +370 611 16565
El.paštas: jonis@splius.lt

BALTAS KIRAS (Lietuva)

„BALTASIS KIRAS“ – indie/folk/roko grupė iš Vilniaus. Štai kaip savo grupė pristato grupės lyderis Tautvydas Paulius Augustinas:

2008 metais ėmėm groti suėję į lietuviškosios Zapos – Liudo Giros kiemelį. Pasivadinom lygiai kaip „tašių“ firma – nuo tada esam rokenrolo grupė. 2010 metais išleidom debiutinį albumą SU GELTONU SNAPELIU, 2014-aisiais pristatėm mini-albumą AMERIKA, o 2020-aisiais įrėžėme pirmąją baltą vinilinę plokštelę ir trečiąjį studijinį albumą TEKANČIOM UPĖM. Aktyviai koncertuojame ir jau esame sugroję rimčiausiuose šalies festivaliuose bei koncertų salėse. BK grupės nariai pirmiausia yra būrys draugų, kelioms akimirkoms pakylančių į paukščio skrydį. Muzika padeda neužsimiršti ir judėti tikriau…

WESTERN GIRLS (Čekija)

„Western Girls“ yra vien merginų grupė, grojanti modernią ir tradicinę kantri, Irish Folk, Rock Ballads, Cajun ir Bluegrass nuo 2017 m. Be nuostabios muzikos, šios 4 ponios tikrai sudrebina savo gerbėjus interaktyviu šou su savo instrumentais scenoje, sukurdamos „3D“ patirtį! Nuo 2000 iki 2011 metų visos grupės narės jau yra koncertavusios įvairiose grupėse ar turėjusios individualius pasirodymus, todėl jos tikrai nėra pradedančios muzikantės !!! Grupėje groja: Lucie (elektrinė gitara), Linda (smuikas), Wendy (vokalas, akordeonas, klavišiniai) ir Suzan ( vokalas, akustinė gitara, klavišiniai ). „Western girl“ galite pamatyti Europos šalių festivalių scenose, vakarietiškuose salonuose ir daugelyje kitų progų.

2023 m. jas pamatysite „Visagino country“ festivalyje.

HIGHWAY 40 (Švedija)

„Highway 40“ –  tai kantri grupė kartu grojanti jau beveik 20 metų. Grupė yra išleidusi 5 albumus ir koncertuoja įvairiuose Europos kantri festivaliuose, Švedijos miestų festivaliuose ir klubuose. „Highway 40“ yra groję Danijos, Suomijos, Norvegijos, Latvijos, Lietuvos, Vokietijos, Prancūzijos, Šveicarijos, Škotijos, Šetlando salų, Nyderlandų ir, žinoma. Švedijos publikoms. Grupės repertuare moderni ir tradicinė kantri muzika. Jie groja tiek savo mėgstamiausias garsiausių kantri muzikos atlikėjų dainas, tiek savo kūrybos muziką. „Highway 40“ muzika tinka šokti linijinius šokius ar tiesiog šokti su draugais.

BAD BROOKS (Norvegija)

„Bad Brooks“ – kantri roko grupė iš Bergeno, Norvegijos. Grupė išgarsėjo savo dinamišku ir energingu šou Skandinavijoje ir Šiaurės Europoje. 2022 metų gegužę grupė pasirašė sutartį su Nešvilio ir Niujorko įrašų studija SongStar International. Šis susitarimas padėjo „Bad Brooks“ grupei greitai išpopuliarėti ir pritraukė daugiau klausytojų ne tik Europoje, bet ir už jos ribų. 2023 metus grupė praleis koncertuodama įvairiuose festivaliuose. Anksčiau grupės išleistos dainos „What Do I Do With Me“, „If We´re Not Careful“ (with Kinsey Rose), „Daddy´s 45s“ ir „Are You Ready“ Europoje susilaukė didelio pasisekimo ir jas galite išgirsti daugelio radijo stočių grojaraščiuose. Naujausios grupės dainos Every Small Town, The Real Thing ir  Lucky Days  greitai populiarėja ir vertos vietos Jūsų mėgstamiausių dainų grojaraščiuose.

CBSB in memory of A. Klova Algirdas Klova (1958-2021)

Aistringas country ir bluegrass muzikos Lietuvoje propaguotojas, kompozitorius, folkloristas, muzikantas ir muzikos mokytojas, radijo ir TV laidų apie country muziką autorius ir vedėjas, Lietuvos country muzikantų asociacijos LCMA viceprezidentas ir prezidentas, Eurobos bluegrass asociacijos atstovas Lietuvai, klubo „Country Saloon“ vadovas, festivalio „Vilnius Bluegrass“ meno vadovas. A. Klova įkūrė ir vadovavo country grupėms „Kikilis“, „Grass and Ever“, „Fiddling Project“, „Klova band“, „Vydraga +“ ir „CBSB“,  koncertavo su daugybe pasaulio country ir bluegrass muzikos žvaigžių, dalyvavo country ir bluegrass muzikos festivaliuose Lietuvoje ir Europos šalyse, išleido kelias knygas apie country muziką ir šio žanro muzikos albumus.

A. Klova prisidėjo rengiant festivalius „Visagino Country“, 1997 m. buvo jo prodiuseriu, o  1995 ir 1997 m. vedėju, nuolat dalyvavo festivalyje su įvairiomis grupėmis ir projektais.

CBSB (Country Blues Session Band) susibūrė 1996 m. A. Klovos iniciatyva kaip jungtinis žinomų Lietuvoje blues ir country muzikantų projektas. Iki 2001 m. grupė dalyvavo country ir bluegrass muzikos festivaliuose Olandijoje, Lenkijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, įrašė tikro garso koncertą LRT, du kartus grojo koncertinius turus su legendiniu JAV jodleriu Paul Belanger, 1999 m. laimėjo II vietą konkurse „Country Europa“ (Lenkija). Kaip projektas grupė atgimė 2007 m.  „Vilnius Bluegrass“ ir 2015 m. „Visagino Country“ festivaliams.

Grupės sudėtis nesikeitė: jai vadovavo Algirdas Klova (smuikas, balsas), o kiti nariai buvo Julija Ritčik (balsas), Aleksandr Belkin (balsas, gitara), Rimantas Jasenka (bosinė gitara, balsas), Alius Sirgėtas (banjo), Laimonas Staniulionis (mušamieji). CBSB ir jos nariai kelis kartus pelnė LCMA „Šlovės premiją“ (CBSB – geriausia country grupė, A. Klova ir L. Staniulionis – geriausi instrumentininkai, J. Ritčik – geriausia vokalistė).

Jubiliejiniam XXX-ajam „Visagino Country“ festivaliui keturi CBSB nariai – J. Ritčik, A. Belkin, R. Jasenka ir A. Sirgėtas – susibūrė vėl tam, kad pagerbtų ilgamečio bičiulio ir kolegos, didelio country muzikos aistruolio Algirdo Klovos atminimą. Kartu su dar dviem muzikantais J. Jasenka (gitara, balsas) ir V. Katyšovas (mušamieji) festivalio publikai grupė atliks geriausių CBSB dainų pasirodymą, kurį vizualiai papildys penktojo nuolatinio CBSB nario L. Staniulionio vaizdo projekcija, sukurta iš grupės ir festivalio archyvinės medžiagos.

Baylou sisters (Australija)

Baylou – tai dinamiškas seserų Victoria ir Barb Bailie duetas. Abi atlikėjos kuria dainas, dainuoja ir groja įvairiais instrumentais yra puikios atlikėjos.

Baylou išpopuliarėjo 2012 metais. Dueto debiutinė daina „Target on my heart“ kantri muzikos Top30 užėmė pirmąją vietą.

Po puikaus debiuto atlikėjos išlaido pirmąjį albumą „Go To Hell & I Love You“, kuris Australijos kantri muzikos albumų tope užėmė 6 vietą.

Victoria Bailie, kaip solo atlikėja, yra laimėjusi auksinės gitaros apdovanojimą 2010 metų Australijos kantri muzikos apdovanojimuose – Geriausio naujo talento kategorijoje. Duetas koncertuoja įvairiuose muzikos festivaliuose: Gympie music muster, Deni Ute muster, taip pat pasirodė Nešvilio CMA muzikos festivalyje. Victoria koncertuoja Australijoje kaip solo atlikėja, keturi jos dainų vaizdo klipai yra patekę į Country music kanalo (CMC) vaizdo klipų top 10.

Barb Bailie nuolat  koncertuoja kartu su seserimi kaip gitaristė ir pritariančioji vokalistė. Seserys kartu koncertuoja ir įrašinėja muziką. Barb  jau pasirodė su tokiais atlikėjais kaip Jimmy Barnes, Adam Harvey, Beccy Cole ir Troy Cassar-Daley. Nemanykite, kad Barb tik pritaria sesei, ji
pripažinta puikia multi instrumentaliste. Ji garsėja ir kaip talentinga dainininkė. Visa tai pelnė jai galimybę pasirodyti su garsiais kantri muzikos atlikėjais koncertiniuose turuose Australijoje ir tarptautinėse scenose.

Kaip duetas Baylou pasiekia dar aukštesnį lygį – jų koncertų metu Jūsų laukia galingos harmonijos, žavinčios melodijos ir nepaneigiama charizma.

Diamonds & Whiskey (JAV)

Grupės įkūrėja Jennifer Lauren balsas demonstruoja jėgą ir  jausmingą. Energijos kupinu balsu  ji lyderiauja grupėje ir pristato naujas ir unikalias savo kūrybos dainas. Diamonds and Whiskey albumas „Heartbreak Queen“ sulaukė puikių atsiliepimų, buvo pavadintas geriausiu rock country muzikos albumu. Daina „Hands Down“ 2019 metais tapo Karolina valstijos kantri muzikos apdovanojimų geriausia daina, o Europos apdovanojimuose top‘o viršūnę pasiekė grupės daina „Muddy Water“. Ne kartą nominuota metų grupe Diamonds and Whiskey dalinosi scenomis su tokiais atlikėjais kaip Sammy Kershaw, Love and Theft, Darius Rucker, Kelsea Ballerini, Lindsey Ell, Lonestar ir kitais.

2022 metais grupė leidosi į vidurio vakarų JAV turą su atlikėju David Lee Murphy. Šis turas buvo labai sėkmingas. Grupė ir toliau keliauja su įvairiais atlikėjais po Jungtinių Amerikos valstijų muges bei muzikos festivalius, taip pat pasirodo didžiausiuose JAV festivaliuose Barefoot country music fest, ND countryfest ir Carolina country music fest.

Ši, daugybę apdovanojimų pelniusi country rock muzikos grupė iš Šarlotės, Šiaurės Karolinos valstijos JAV Jus stebins širdį virpinančiu vokalu, talentingais instrumentalistais, neišsenkančia ir magiška energija.  Grupės lyderės Jennifer Lauren jausmingas vokalas ilgai neleis pamiršti grupės atliekamų dainų.

JODY KAILOLA BAND (Olandija)

Jody Kailola nebuvo sudainavusi nei vienos kantri stiliaus dainos kai gavo pasiūlymą turėti savo grupę, atlikėja turėjo įvykti vieną sąlygą – pradėti rašyti ir atlikti kantri muziką.

Pasirinkimas buvo teisingas, kadangi jau po kelerių metų Jody Kailola Band grojo didžiausiuosiuose Europos kantri muzikos festivaliuose, 2023 metais įrašė albumą ir yra pasiruošę su Jumis pasidalinti savo meile kantri muzikai.

Jody Kailola Band tai energingą „elctric-country“ muziką grojanti 8 atlikėjų grupė. Grupė Jus linksmins tradiciniu ir naujovišku kantri muzikos skambesiu priversiančiu išeiti į šokių aikštelę. Didelis Jody vokalo diapazonas privers Jūsų širdis plakti šiek tiek greičiau.

VIRGIS STAKĖNAS

Dailininkas M. Žalneravičius

Festivalio signataras ir himno autorius.

1 žmogus, 1 gitara, 1 skrybėlė.

100 : 70 metų žemėje + 30 metų festivalyje

Dirba selfiams „Country Tėvo“ vardu.

https://www.facebook.com/seneliodainos

https://www.vle.lt/Straipsnis/Virgis-Stakenas-125852

https://www.facebook.com/DRAMBLYSVS/

https://www.instagram.com/virgisstakenas/

https://www.youtube.com/channel/UCldmVQRnFb-ALmHFRWvXSKw

DOUGH ADKINS IR „THE PASSENGERS” (JAV/Latvija, Lietuva)

Doug Adkins kantri muzikantas ir dainų autorius, užaugęs Montanoje, Jungtinėse Valstijose.

Muzikos jis mokėsi nuo mažens, meilė muzikai įtakojo tai, kad  jis tapo kantri muzikos atlikėju.

1990–2020 m. jis įrašė 10 originalių studijinių kompaktinių diskų, o 2020 m. dalyvavo projekte „The Voice of Germany“. D. Adkins duetas su Claudia Pahl sulaukė viso pasaulio dėmesio, nes jie kantri muzikos stiliumi atliko Billie Eilish hitą „Ocean Eyes“.

2020 m. Doug Adkins jau dalyvavo „Visagino country” festivalyje.

Muzikantas nuolat koncertuoja Europoje, o kartais grįžta koncertuoti ir į JAV. Jo koncertiniai turai vyko: JAV, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Austrijoje, Belgijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Italijoje, Latvijoje, Ispanijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Danijoje, Švedijoje, Norvegijoje. Ir, žinoma, Lietuvoje.  Su Doug Adkins sutiksime dar kartą šiemet Jis su grupe „The Passangers“ ruošia ypatingą pasirodymą  30-ajame „Visagino country“ muzikos festivalyje.

„The Passengers“ arba „pakeleiviai“ – tai bendraminčių kolektyvas, kuris susibūrė 2006 metais bendradarbiaujant su atlikėju iš JAV – Doug Adkins Rusnės Festivalio scenoje.

Grupę sudaro žinomi muzikantai iš Lietuvos ir Latvijos, kurie neabejingi kantri muzikai. Kartu su Doug kolektyvas parengė keletą programų ir sėkmingai jas pristatė Lietuvos publikai. Šiais metais Doug Adkins su grupe pristato keletą dainų iš savo naujojo albumo „A Cowboy’s Life“ ir taip pat pasauliniais hitais tapusias dainas iš žymiausių  kantri atlikėjų repertuaro.

Sponsors Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas