Atlikėjai

VISAGINO COUNTRY 2019

 

ALLWOODS COUNTRY BAND (Ispanija)

ALLWOODS

 

 

2017 metais grupė Allwoods pirmą kartą pasirodė savo šalies ir tarptautinėse scenose. 2018 metų pabaigoje grupė, įsikūrusi Terassa (Barselonoje), išleido pirmąjį albumą BIRTH. Allwoods įrašė 8 originalias dainas ir 8 cover‘ius.

 

2018 metais grupė buvo nominuota Hall of Fame 2018 apdovanojimuose, Amerikietiškos muzikos atlikėjų kategorijoje.

 
 

 

Grupės nariai:

GENIS SOBRADO – VOKALAS IR GITARA;

PEPO FIGUERAS – GITARA IR PRITARIANTIS VOKALAS;

JAM PAGES – BOSAS IR PRITARIANTIS VOKALAS;

ALBERT FERNANDEZ – KLAVIŠINIAI;

ROC ALEHAMY – SMUIKAS;

MARC COROMINAS – BŪGNAI.

 

Daugiau informacijos: http://allwoodscountryband.com

 

GAËLLE BUSWEL (Prancūzija)

Gaelle Buswel yra unikali atlikėja, kurios muzikiniame pasaulyje yra gausu amerikietiško blues rock’o, folk ir 70-ųjų rock’o. Ji jau sugrojo daugiau nei 500 koncertų Europoje, Šiaurės Amerikoje du koncertinius turus ir vieną koncertinį turą Japonijoje. Gaelle Prancūzijoje, Belgijoje ir Anglijoje koncertuoja jau nuo 13 metų. Ji sukuria daugumą savo dainų. Pirmąjį akustinį albumą „Yesterday’s Shadow“ atlikėja įrašė 2012 metais su Neil Black. Antrasis atlikėjos albumas „Black to Blue“ praplėtė auditoriją ir suteikė 4 apdovanojimus bei šiltą palaikymą Šiaurės Amerikoje. Pirmąjį radijo interviu atlikėja davė New York’o radijuje WFDU FM ir buvo išrinkta mėnesio atlikėja tinklapyje Concert Blogger.

GAELLE photo

 

Apdovanojimai:

1-asis prizas „Geriausias video” – Freedom tonight – Azaléa Film Fest, Alabama, JAV, 2018

Finalistė European Blues Challenge, Danija, 2017

Prix Révélation Française – Cognac Blues Passions, 2016

Prix National France Blues – pakviesta atstovauti Prancūziją Europos finale 2017 metais

Prix All That Jazz ir Prix Coup de Coeur 2015 Cahors Blues Festivalyje

 

Daugiau informacijos: www.gaelle-buswel.fr

 

JESSICA LYNN (JAV)

Jessica Lynn žiniasklaidos vadinama reaktyvinė jėga, atlikėja grindžia sau kelią kaip unikalus veidas ir balsas modernioje kantri muzikoje.

lithuania poster

Ji jau pasirodė milijonams gastrolėse ir dviejuose nacionaliniuose televizijos koncertuose “Jessica Lynn – This Much Fun,” ir “Jessica Lynn – Takin’ Over.” Per ketverius koncertavimo metus Jessica Lynn scenoje pasirodė su tokiais garsiais kantri ir roko muzikos atlikėjais kaip Brad Paisley, Keith Urban, Montgomery Gentry, Hank Jr., Clint Black, Shenandoah, Phil Vassar, Jo Dee Messina, ZZ Top, ir kantri karaliene Loretta Lynn. Atlikėja kūrė dainas su šių dienų geriausiais dainų autoriais, paskutiniai hitai „Crazy Idea“ ir „Let‘s Don‘t“ pasiekė topus – „Crazy Idea“ pateko į Top 50, o „Let‘s Don‘t“ sužibėjo Top 40. 2019 metais Jessica Lynn vėl keliaus po pasaulį, išleis trečią nacionalinėje televizijoje transliuojamą koncertą ir kurs naują muziką.

 

Daugiau informacijos: www.JessicaLynnMusic.org

 

MARINA KAPURO (Rusija)

IMG-2749

 
 

Marina Kapuro yra įžymi Rusijos kantri ir folk roko atlikėja. Atlikėja taip pat gerai žinoma ir tarptautinėse scenose. Koncertinių turų metu atlikėja apkeliavo JAV, Europą, Japoniją, Indiją. Atlikėja yra pelniusi daugybę nacionalinių ir tarptautinių apdovanojimų, įrašė 12 albumų. Pirmąjį albumą atlikėja įrašė 1980 metais us grupe „Yabloko“. Šiuo metu Marina Kapuro dirba prie naujų muzikinių projektų Didžiojoje Britanijoje, Švedijoje ir Rusijoje.

 

Daugiau informacijos: www.marinakapuro.ru

 

ALEKSANDR BELKIN & THE ROAD BAND (Lietuva)

 

The Road Band susikūrė 1992 metų vasarą Vilniuje. Gerai žinoma Lietuvoje ir užsienyje bliuzo grupė aktyviai dalyvauja muzikiniame gyvenime; grojo daugiau nei tūkstantyje koncertų. The Road Band atlieka standartines bei savos kūrybos originalias Rhythm&Blues, Rock’n‘Roll, Jazz, Country kompozicijas. Grupė išleido 13 albumų. Grupė aprašyta knygoje „Kas yra kas Vilniaus apskrityje 2003”.

THE ROAD BAND plakatas

 

Grupės nariai:

OLEGAS SOCHINAS – Gitara

ARVYDAS MEŠKA – Klavišiniai

SERGEJUS SOPELEVAS-VYSOCKI – Bosinė gitara

DOVYDAS STOŠKUS – Būgnai

 

Daugiau informacijos: The Road Band

 

J.TEX &“THE VOLUNTEERS“ (JAV/Danija)

J.Tex – daugybę apdovanojimų pelnęs danų dainininkas, dainų autorius, kompozitorius. Atlikėjas gimė Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau augo Danijoje, keliavo per šaltas ir dulkėtas vidurio Vakarų lygumas bandydamas surasti savo muzikines šaknis. Nepakartojamais garsais ir emocine kelione J. Tex dalinasi unikaliu požiūriu į Amerikos muzikines šaknis, kuris per platus bet kokiai kategorijai. Prie jo prisijungia bosistas Frank Borsgaard Jensen. Jų pasirodymas yra unikali patirtis, kurią sunku rasti už JAV ribų.

386a2ef23087db49c7e991bd84e4c7c09a1da04f9b17a1d1d527807528ae77c2

 
 

Grupės nariai:

J.Tex – Bandža& Gitara& Smuikas& Vokalas

Frank Borgaard – Bosas& Vokalas

Jacob Vikkelsøe – Būgnai& Vokalas

 

Daugiau informacijos: http://www.jtexthevolunteers.com

 

VIKTORIJA KAJOKAITĖ (Lietuva)

Muzikuoju ji nuo mažens. Dar būdama trejų, ketverių metų, bandydavo atkartoti skambančius pianino klaviatūros garsus, vėliau lankė muzikos mokyklą ir baigė fortepijono specialybę. Svajonę išmokti groti gitara ir tai įgyveno. Gitara – puiki jos draugė, su kuria kartu keliauja, dalijasi liūdesiu ir ašaromis. 2012 metais tapo ,,Dainų dainelės“ laureate, aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuose, konkursuose, dainavo chore ir folkloro kolektyve.

_MG_9994 (1)

 

 

Jai Muzika- tai tarsi gilus atodūsis, kuris drebuliukais ir šilta plunksna užkloja Sielą. Ji nori pasakoti istorijas, jas dainuoti, groti… Ji nori, kad jos melodijos ir žodžiai paliestų kiekvieno širdį ir ten paliktų bent trupinėlį jos.

 

 

Daugiau informacijos: Viktorija Kajokaitė

VIRGIS STAKĖNAS (Lietuva)

Lietuvos Country Tėvas, dainų autorius, atlikėjas, prodiuseris Virgis Stakėnas savo muzikinę veiklą pradėjo dar 1975 ir nenustoja mūsų džiuginti iki šiol, jau daugiau nei 40 metų.

57987847_2556710354358727_7489767311696461824_o

 
 

Baigęs mokyklą V. Stakėnas studijavo mediciną, bet užuot gydęs žmonių kūnus nusprendė gydyti jų sielas nuoširdžia, gera muzika.Yra sukūręs 317 baladžių, iš kurių daugelis tapo neatsiejama kiekvieno lietuvio gyvenimo dalimi, ir išleidęs 19 albumų.Jis yra ne vieno garsaus renginio ir festivalio rengėjas, įkūrėjas, idėjos autorius, o tarp jų ir Visagino Country bei Akacijų alėja.

 

Daugiau informacijos: Virgis Stakėnas

 

INTERSTATE EXPRESS (Australija/Didžioji Britanija/JAV)

Tai trys žavūs vyrukai – australas Jack Latimer, britas Joe Buirski ir amerikietis Craig Judelman, kelionės po JAV metu susibūrę į grupę. Jie dievina senas dainas ir istorijas, todėl semiasi įkvėpimo būtent iš ankstyvosios amerikietiškos muzikos ir sujungę ją su šiuolaikinės kantri muzikos elementais, sukuria nepakartojamas melodijas. Muzika sukurta Amerikoje yra tokia įvairi, kaip ir šis trio. Nuo bandžos, smuiko melodijų ir ankstyvosios kantri muzikos iki bliuzų ir baladžių, šis trio groja visus šiuos stilius!

Interstate photo2

 
 

 

Grupės nariai:

Jack Latimer – Smuikas&vokalas.

Joe Buirski – GItara&mandolina&vokalas.

Craig Judelman – Bandža&vokalas.

 
 

Daugiau informacijos: Interstate Express Band

 

SENTIMENT FALLS (Švedija)

hot-new-country-act-sentiment-falls

Sentiment falls sudaro vokalistas/gitaristas Ronnie Wilde ir vokalistė Andrea Bond. Jie įrašė savo pirmąjį singlą „Six Feet Under“ 2012 metais.

2017 metais Sentiment Falls buvo nominuoti 3 skirtingose kategorijose „Texas Sounds International Country Music Awards“, kuriame dalyvavo menininkai iš 15 šalių. 2018 metais grupė buvo apdovanota „Best Band“(Geriausia grupe) Seljord Country festivalyje, kuriame jie ne tik buvo pripažinti ir apdovanoti, bet jiems buvo suteikta galimybė atidaryti šį festivalį 2019 metais. Neseniai jie buvo apdovanoti „Best Country Act“ ( Geriausias kantri pasirodymas) pop/roko žanre Švedų Nacionaliniame konkurse.

Daugiau informacijos: https://sentimentfalls.com/

DINOZAURAI (Lietuva)

Grupės „Dinozaurai“ branduolys susibūrė 2002 metais kaip muzikinis projektas sveikuolių renginiams paįvairinti. Nuo pat pradžių buvo pasirinktas principas groti įvairių stilių muziką lietuviškais tekstais.

Kadangi dėl anglų ir lietuvių kalbų didelių struktūrinių skirtumų retai pavyksta   kokybiškai išversti dainų tekstus, daugeliui dainų tekstai sukuriami iš naujo. Mūsų mėgstamiausi stiliai yra klasikinis rokas, bliuzas, rokenrolas, country, groja ir hipių laikų lietuvių autorių kūrinius, savo kūrybos dainas.

 

Grupės nariai:

Mindaugas Miškinis – solo gitara, daugumos dainų tekstų autorius;
Arūnas Norkevičius – gitara, vokalas;
Mečislovas Daukantas – klavišiniai, vokalas;
Remigijus Valintas – boso gitara, vokalas;
Oleg Denisenko – mušamieji.

Daugiau informacijos: Dinozaurai

JOVARAI (Lietuva)

Marijampolės kultūros centro countri kapela įkurta 2006m.rudenį. Kapeloje groja ir dainuoja įvairių profesijų žmonės. Nuo 2007m.kapela pradėjo koncertinę veiklą, koncertavo kaimo bendruomenių šventėse,  Marijampolės apskrities ir kitų Lietuvos rajonų ir miestų organizuojamuose kultūriniuose renginiuose bei svarbiausiose valstybinėse šventėse. Ne kartą kapela grojo įvairiose kapelų varžytuvėse ir festivaliuose („Pamario kantri“ Rusnėje; „Ant Rubežiaus“ Šiauliuose; ir kt. Keletą kartų dalyvavome Lietuvos TV laidoje „Duokim garo“; Kapela koncertavo Lenkijoje; Rusijoje; Vokietijoje (Vasario -16os gimnazijoje). Kapelos repertuare įvairios lietuvių liaudies dainos ir kitų šalių dainos bei instrumentiniai kūriniai.

Sponsors Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas