Come back to main page
Festivalis VISAGINO COUNTRY 2022 jau laukia svečių!

Festivalis VISAGINO COUNTRY 2022 jau laukia svečių!

2022.08.17

Festivalio „Visagino country 2022” rengėjai skaičiuoja jau ne dienas, o valandas iki renginio pradžios. Visiems karšta ne tik nuo vasariško oro, bet ir nuo intensyvių paskutinių pasiruošimo festivaliui darbų. Kad tik visiems būtų gera, – tokia viltimi gyvena ir organizatoriai, ir muzikantai, ir visi kiti festivalio dalyviai.

Tiems iš jūsų, kurie iki paskutinės dienos dvejoja ir svarsto, ar verta vykti į Visaginą rugpjūčio 19-20 dienomis, patariame: abejones į šalį – tikrai verta! Žmogus gyvas, kol kolekcionuoja  ne daiktus, o įspūdžius ir įsimintinas akimirkas. Kantri festivalyje to bus su kaupu!

Primename, o kas dar nežino, supažindiname su šių metų festivalio dalyviais. Tai: Arthur Stulien ir  „The Stage Men“ (Norvegija), „Liane Edwards Band” ir „The Dust Raisers“ (JAV / Prancūzija), Jake Lindholm (Švedija), Danny Kensy (JAV), „Old Johny’s Crew“ (Vokietija), „Ramblin Boot’s“ (Olandija), Virgis Stakėnas (Lietuva), „Julijos Ritčik Trio“ (Lietuva), „Midnight Special“ (Lietuva),  „Elektra Band“ (Lietuva), Deina Kučinskaitė (Lietuva).

Muzikos kalba universali – festivalyje „Visagino country”  ja bendraus visų tų, kurie myli ne tik kantri stiliaus, bet ir gerą gyvai atliekamą muziką, širdys.

Užsukite dienai ar visam festivalio laikui! Jūsų laukia nauji įspūdžiai, šilti susitikimai, nuoširdžios   šypsenos ir daug puikaus laiko kartu.

Sponsors Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas