Come back to main page
IKI „VISAGINO COUNTRY 2020“ FESTIVALIO LIKO VOS 3 DIENOS

IKI „VISAGINO COUNTRY 2020“ FESTIVALIO LIKO VOS 3 DIENOS

2020.08.18

Jau rašėme apie festivalio koncertus, pristatėme muzikantus. Bet pirmos ir antros dienos didžiuosius koncertus skiria net 24 val. Ką veikti tarp koncertų? Mes tikrai turime Jums ką pasiūlyti.

Pirmiausia nuo ankstyvo ryto teritorijoje šurmuliuos tautodailės, įvairių dirbinių ir kitokių grožybių mugė. Ateikite, pažiūrėkite, pačiupinėkite ir, būtinai, ką nors nusipirkite. O jei  pavargsite, ar ištrokšite, greta mugės rasite pavilionus, kurie masins jus įvairių kvapų maistu ir įvairių spalvų gaiviu gėrimu. Vaikai galės išbandyti karuseles, atrakcionus, įvairius sportinius žaidimus, kurių tikrai netrūks. O kur dar tradicinis festivalio atributas piktasis bulius. Ant jo nugaros tikrai pasijusite kaip tikrame rodeo. Ar pavyks išsilaikyti 8 sekundes? Nepabandysi, nesužinosi.

Šiemet festivalyje pasiūlysime naują pramogą – galėsite išbandyti amerikietiškąjį beisbolą. Lietuvos beisbolo asociacijos nariai atvyks šeštadienį nuo 11 val.

Įvairių linksmybių yra paruošusi JAV ambasada, kuri festivalyje vienoje palapinėje suteiks galimybę pažiūrėti filmus ir patobulinti anglų kalbą, kitoje – lauks kaubojiški atrakcionai, trečioje galėsite pasidaryti momentinę nuotrauką. Festivalyje dalyvaus JAV ambasadorius p. Robertas Gilchristas. Gal būt pavyks nusifotografuoti su juo?

 15 val. visus savo šaunia daina ar šokiu arčiau scenos sukvies projekto „Kantri viltys“ baigiamojo koncerto dalyviai. Be Utenos apskrities jaunųjų kantristų, kurie dalyvavo Lietuvos kultūros tarybos remiamoje stovykloje ir tobulino savo muzikavimo, dainavimo įgūdžius, ypač kantri stiliumi, scenoje pasirodys Kauno, Vilniaus miestų, Švenčionių rajono jaunieji kantristai. Būtinai ateikite ir pamatykite šitą reginį. Gal po keletos metų mes juos matysime jau didžiojoje scenoje, ką gali žinoti, juk kantri bacila tokia užkrečiama…

Nespėsite visur sudalyvauti, viską apžiūrėti, išskanauti, o laikrodis jau rodys 18 val. O tai reiškia, kad sceną užims festivalio antrosios dienos muzikantai ir dainininkai.

Dėl COVID-19 pandemijos šiais metais nebus tradicinio motorizuoto parado, linijinių šokių festivalio ir „Kantri giesmių“ bažnyčioje. Lauksime kitų metų, kai vėl laisvai galėsime rinktis ir būriuotis.

Sponsors Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas