Come back to main page
JUBILIEJINIS 30-ASIS „VISAGINO COUNTRY“ FESTIVALIS BUS!

JUBILIEJINIS 30-ASIS „VISAGINO COUNTRY“ FESTIVALIS BUS!

2022.09.11

Paprastai politikai sako: „Rinkimai baigėsi, rinkimai prasideda“… Tegu jie nesupyksta, bet mes perdarėme šitą sentenciją ir sakome:

Festivalis baigėsi…, prasideda jubiliejinis 30-asis „Visagino country“ festivalis!

Tai mes žinojome ir taip, bet rugsėjo 9 d. apsilankę pas Visagino savivaldybės merą Erlandą Galaguzą, tą žinojimą dar labiau sustiprinome. Įteikę merui padėką už pagalbą organizuojant Tarptautinį muzikos festivalį „Visagino country“ 2022 metais, kalbą pradėjome apie kitais metais vyksiantį jubiliejinį 30-ąjį festivalį. Meras patvirtino, kad festivalis savivaldybei yra svarbus renginys, kuris garsina Visagino vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Iš savo pusės festivalio organizatoriai pabrėžė tą faktą, kad festivalis neišgyventų be rėmėjų pagalbos. Meras pažadėjo, kad svarstant ir tvirtinant 2023 m. savivaldybės biudžetą atsiras eilutė, skirta festivaliui. Kokie skaičiai joje bus įrašyti, žinoma, nei meras nei kas kitas šiandien pasakyti negalėjo, per daug sudėtinga tiek politinė, tiek ekonominė ir finansinė situacija. Svarbiausia – Visagino savivaldybė išlieka festivalio globėja.

Po pokalbio su meru organizatoriai apsilankė ir pas Visagino savivaldybės administracijos direktorių Virginijų Andrių Bukauską, kuriam taip pat įteikėme padėką ir aptarėme ūkinius klausimus, kuriuos būtina išspręsti iki kitų metų festivalio pradžios. Administracijos direktorius pažadėjo visokeriopą pagalbą.

Tad, mielieji, jau šiandien didžiulėmis raidėmis ir skaičias užsirašykite datą – 2023 M. RUGPJŪČIO 18-19 D. – tai jubiliejinio 30-ojo festivalio data. O mes greitu laiku pradėsime Jus pažindinti su būsimais festivalio dalyviais, greitu laiku pradėsime pigiausių išankstinių bilietų prekybą.

Sekite mūsų informaciją socialiniuose tinkluose ir svetainėje.

Sponsors Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas