Come back to main page
Kinkykit savo „žirgus“ ir skubėkite į Visaginą!

Kinkykit savo „žirgus“ ir skubėkite į Visaginą!

2022.08.20

Vakar – rugpjūčio 19 dieną – Visaginas tapo kantri muzikos sostine Lietuvoje. Čia prasidėjo 29-tas tarptautinis muzikos festivalis „Visagino country“.

Festivalis startavo motorizuotu šventės dalyvių paradu, kuriame dalyvavo festivalio garbės prezidentė Elena Čekienė, Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, JAV ambasadorius Lietuvoje Robert S. Gilchrist. Už jų rikiavosi amerikietiški Van markės autobusiukai ir gausus motociklininkų būrys su vienu už kitą gražesniu plieniniu žirgu. Paradas buvo tarsi startas muzikinės programos pradžiai.

Jaunoji atlikėja Deina Kučinskaitė ir po jos grojusi grupė „Elektra band“ tarsi dar kartą patvirtino, kad kantri muzika tinka bet kokio amžiaus žmonėms. JAV atlikėjas Denny Kensy iki festivalio keliavo daugiau nei pusantros paros, kol įveikė atstumą iš Ričmondo iki Visagino. Kantri tėvas Virgis Stakėnas vėl žiūrovus viliojo savo kantri baladėmis, kurias dainavo visa publika. O tada scenoje pasirodė azartiški, energingi vokiečių grupės „Old Johny’s crew“ vyrukai. Kai žiūrovų kojos jau pačios trepsėjo į taktą, vokiečius pakeitė jauna, savo kelią pradedanti olandų grupė „Ramblin boot’s“.

Puiki pirmoji diena, šiandien visų laukia dar daugiau puikios muzikos, įvairių atrakcijų, susitikimų su festivalio dalyviais,

Jei jūs dar ne Visagine, kinkykit savo „žirgus“ ir skubėkite į Visaginą. Pažadame, tikrai nenusivilsite…

Sponsors Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas