Come back to main page
VASARA NETRUKS PRABĖGTI, RUOŠKIS FESTIVALIUI…

VASARA NETRUKS PRABĖGTI, RUOŠKIS FESTIVALIUI…

2022.04.22

Praėjo Šv. Velykos, pradeda šilti oras, pavasaris įgauna pagreitį… Ką tai reiškia? O tai reiškia, kad laikas labai greitai bėga, vos spėsime pasidžiaugti šiltomis pavasario dienomis, atskubės vasara…. Kokia ji bus mes nežinome, bet labai gerai žinome, kad rugpjūčio 19-20 dienomis Visagine vėl vyks jau 29-tas Tarptautinis muzikos festivalis „Visagino country“.

Festivalio senbuviai šią datą tikrai žino, bet mes norime jiems priminti, kad būtina į festivalį pakviesti naujų žiūrovų, juk esame sutarę skleisti kantri virusą….

O ir tu, mielas būsimas žiūrove, jei tavęs dar niekas nekvietė, nelauk kvietimo, atvyk pats. Festivalio organizatoriai laukia tiek nuolatinių, tiek pirmą kartą atvykstančių žiūrovų.

O mes jums pasistengsime parengti puikią muzikinę programą, šaunų laisvalaikio praleidimą tarp abiejų dienų koncertų, puikią rankdarbių mugę ir, žinoma, garantuojame skanų maistą ir gaivinančius gėrimus.

Jau prasidėjo išankstinė bilietų prekyba, pirksi dabar, mokėsi mažiau, tad paskubėk. Bilietus galite įsigyti iš mūsų partnerių www.bilietai.lt

Sponsors Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas