Come back to main page
„Visagino Country 2022“ festivalis jau visai čia pat!

„Visagino Country 2022“ festivalis jau visai čia pat!

2022.08.11

Festivalio žvaigždės ir atlikėjai jau pasiruošę susitikimui su žiūrovais festivalio scenoje, o rengėjai kviečia praleisti dvi dienas ir du pašėlusius vakarus kartu su draugais, šeima ir bičiuliais, o svarbiausia gera muzika ir puikia nuotaika.

Be dviejų didžiųjų vakaro koncertų, siūlome nepraleisti progos dalyvauti įvairiose nemokamose atrakcijose, renginiuose, parodose, susitikimuose su atlikėjais.

Penktadienį, rugpjūčio 19 d. 17 val. kviečiame visus rinktis Taikos pr. 23 aikštelėje, kur startuos festivalio dalyvių ir svečių motorizuotas paradas, Laukiame įvairių antikvarinių mašinų savininkus, mūsų rėmėjus prisijungti prie šio parado. Norint dalyvauti parade tereikia tiesiog kantri stiliumi papuošti savo mašiną.

Išduosime paslaptį, parade dalyvaus US VAN Club Lietuva, (United States VAN Club) amerikietiški autobusiukai. Tai pirmas ir vienintelis Lietuvoje amerikietiškų autobusiukų bendraminčių klubas, vienijantis visas VAN‘ų markės mašinas. Klubo nariai – draugiški vaneriai, kurie vertina keliones, laisvę, amerikietišką kultūrą ir gyvenimo būdą bei gerą kompaniją. Jie mielai dalinasi patirtimi, įspūdžiais, autobusiukų priežiūros klausimais. Festivalio žiūrovai su šiais autobusiukais ir jų savininkais galės artimiau pabendrauti festivalio metu. Autobusiukai bus festivalyje. Motorizuoto parado startas, – tai ženklas, kad jau laikas skubėti į festivalio vietą, kur netrukus prasidės pirmasis festivalio vakaro koncertas.

Išaušus rugpjūčio 20 d. šeštadienio rytui taip pat nebus kada nuobodžiauti. Art rezidencija „Taškas“ kviečia į „Wild West Weeks” parodą. Tiesa, ji įsikūrusi šiek tiek už miesto, bet pamatyti šį puikų ant ežero kranto įrengtą kaubojų miestelį ir parodą tikrai verta. Daugiau informacijos ir nuorodą, kaip ten nuvykti rasite festivalio FB paskyroje.

Visagino kultūros centro „Sedulinos“ pastato Amerikietiškoje erdvėje (Vilties g. 5) 13 val. jūsų lauks intriguojantis susitikimas su iš JAV kantri muzikos atlikėjais Denny Kensy ir Liane Edwards.

Abi dienas festivalio teritorijoje JAV ambasados palapinėje galėsite nusifotografuoti momentinėje foto būdelėje, dalyvauti jų rengiamuose kaubojiškuose žaidimuose, protmūšiuose, pasijusti tarsi koridoje ir pasigalinėti su įsiutusiu buliumi. Įvairūs atrakcionai vaikams ir suaugusiems neleis  nuobodžiauti, o mugės prekeiviai pasiūlys gardžių patiekalų, įvairių skanėstų, gėrimų bei mielų suvenyrų. Nespėsite apsižiūrėti kai ateis vakaras ir, nuskambėję pirmieji antrojo didžiojo koncerto akordai, pakvies visus arčiau scenos. Vakaro koncertą pradės šiemet 20 – tąją sukaktį švenčiančio vaikų ir jaunimo projekto „Kantri viltys“ kūrybinės – edukacinės stovyklos „Muzika – skambantys jausmai” ir kitų jaunųjų atlikėjų pasirodymai. O po žavaus jaunimo scenoje – kantri žvaigždių šou vainikuos festivalį.

Sekmadienį, rugpjūčio 21 d. 12 val. pakviesime į Šv. Apaštalo Pauliaus bažnyčią (Santarvės g. 1),  kur bus aukojamos Šv. Mišios ir galėsite pasiklausyti projekto „Kantri giesmės“ kūrinių.

Skubėkite į Visaginą, juk nėra blogo oro, nėra neįdomių renginių… Yra tik netinkama apranga ir netinkama nuotaika…

Iki susitikimo festivalyje!

Sponsors Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas