Come back to main page
VISAGINO COUNTRY 2024 kviečia!

VISAGINO COUNTRY 2024 kviečia!

2024.05.04

Visi, kurie mėgstate kantri muziką, pentinuotus batus ir kantri skrybėles – nepamirškite savo kalendoriuose pasižymėti šių metų rugpjūčio 23-24 dienas! Įspūdingą jubiliejų praėjusiais metais atšventęs „Visagino country“ festivalis drąsiai žengia į naują dešimtmetį ir vėl kviečia susitikti jau 31-ąjį kartą! Čia dvi dienas ir naktis skambės gyva muzika, nuteikianti maloniam bendravimui ar smagiam šėlsmui!

Muzikantai žada suvažiuoti iš įvairių įvairiausių šalių, skambės įvairių žanrų kantri muzika. Šiais metais išvysite atlikėjus iš JAV, Anglijos, Danijos, Olandijos, Norvegijos, Čekijos, Lenkijos, Sakartvelo ir žinoma Lietuvos. Tarp festivalio atlikėjų – Jessica Lynn (JAV), Karen McDawn (Austrija), Antoinette &The Bluebonnets (Danija), G. Thomas & Friends (Norvegija), Lucy & HangOver (Čekija), Shota Adamashvili & Electric Cowboyz (Sakartvelas/Lenkija) ir kiti.

Be didžiųjų vakaro koncertų, atvykusių į festivalį laukia įvairios pramogos ir nemokami renginiai: tai linijiniai šokiai, vaikų ir jaunimo koncertai, parodos, kantri fanų atrakcijos, prekybinė mugė, atrakcionai vaikams bei suaugusiems ir kiti.

Svarbiausi paruošiamieji festivalio darbai jau padaryti – kontraktai pasirašyti, skrydžių bilietai perkami, bet dar daug dar iššūkių mūsų laukia. Juos įveikti galite padėti Jūs!
Pirmiausia, kviečiame nedelsti ir įsigyti bilietus iš anksto. Juos galite įsigyti internetu čia: https://shorturl.at/bcwLW arba prekybos centruose esančiose bilietai.lt kasose. Artėjant festivaliui, bilietai brangs!

Antra, mums visuomet labai reikingi savanoriai. Tad kviečiame kreiptis el. paštu visaginocountry24@gmail.com ir užsiregistruoti, o mes su jumis susisieksime.
Visus amatininkusi, tautodailininkusi, skanumynų gamintojusi, gerų gėrimų pilstytojus kviečiame rašyti adresu miestosventes@gmail.com ir registruotis prekybai.
Kviečiame nuolat apsilankyti mūsų puslapyje ir sekti naujienas. Jei turite kokių idėjų, kaip dar paįvairinti festivalį – rašykite, skambinkite mums, mes atviri diskusijoms.

Iki susitikimo rugpjūčio 23–24 dienomis „Visagino country 2024“ festivalyje!

Sponsors Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas