Come back to main page
Visagino Country 2021

Visagino Country 2021

2021.02.16

Mieli Lietuvos kaubojai ir visi tie, kurie myli Lietuvą ir kantri muziką,

sveikindama visus su Lietuvos gimtadieniu skubu pasidalinti naujausiomis žiniomis apie „Visagino country“ festivalį.

Pirma naujiena, kad esame įsitikinę, kad jis bus, nebent COVID-19 pandemija būtų žiauresnė ir smogtų skaudžiau, negu ji tai darė iki šiol. Pasižymėkite savo kalendoriuje 2021 m. rugpjūčio 20-21 d. Šiomis dienomis jūs BŪTINAI visi turėsite būti Visagine. Mes kviečiame jus susitikti Visagine į 28-ąjį „Visagino country“ festivalį.

Antra naujiena, nors grupių sąrašas dar nesudarytas, bet pirmiausia norėtume festivalyje pamatyti Danny McMahon iš Jungtinės Karalystės, „Apple Jack“ iš Rusijos, Hallur Joensen iš Farerų salų, „Alabama“ iš Lenkijos. Visi jie turėjo dalyvauti praėjusių metų festivalyje, bet dėl pandemijos to padaryti negalėjo. Gal šiemet mus visus lydės sėkmė ir juos išvysime „Visagino country“ scenoje. Šiuo metu derybas vedame ir su Australijos, JAV, Kanados, Italijos muzikos grupėmis. Pažadame, kad greta mūsų visų mylimų Lietuvos kantri muzikos atlikėjų, turėsime puikių muzikantų iš viso pasaulio.

Trečia naujiena, nuo kovo mėnesio pradėsime bilietų išankstinę prekybą portale bilietai.lt. Kviečiame vadovautis patarle; „Kas pirmesnis, tas gudresnis“, tikrai laimėsite, jei liaudies išmintimi vadovausitės.

Ketvirta naujiena, organizatorių komanda nepasikeitė. Su Jumis visada kartu Elena, Dalia, Robertas, Jurgita, Olga, Aleksandras, Česlovas, Edita ir Aliona. Bet savanoriška pagalba mums labai reikalinga. Jei nori pajusti festivalio dvasią, pamatyti ne tik paradinę jo pusę, bet ir padėti jį organizuoti, skambink, rašyk, registruokis. Tapk komandos dalimi.Tad švęskime Lietuvos laisvę ir laukime festivalio. Yahoooo!

Festivalio garbės prezidentė

Elena Čekienė

Sponsors Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas