Grįžti į visus įvykius
ŽIŪROVŲ LAUKIA PALAPINIŲ MIESTELIS IR SMAGIOS ATRAKCIJOS

ŽIŪROVŲ LAUKIA PALAPINIŲ MIESTELIS IR SMAGIOS ATRAKCIJOS

2017.08.04

Šias metais atnaujinta ir praplėsta festivalio palapinių miestelio teritorija, iš kurios vos per kelias minutes atsidursite prie Visagino ežero, o paėjėję keliadešimt metrų pasieksite ir balto smėlio centrinį miesto paplūdimį, su puikia poilsiui įrengta infrastruktūra.

Abi festivalio dienas nuo ryto iki vakaro festivalio teritorijoje veiks atrakcijonų parkas.

Tradiciniais ir įvairių kraštų patiekalais vilios lauko kavinės.

Įvairių skanėstų paskanauti ir įsigyti kvies mėsos, žuvies, duonos, pyrago ir net žemaitiško kąstinio gamintojai, pačiais įvairiausiais ir net egzotiškais saldumynais bei  naminiais ledais vilios jų gamintojai ir pardavėjai.

Auksarankiai tautodailininkai, odos, medžio, vilnos, šilko, įvairių papuošalų ir kitų gaminių meistrai jau pasiruošę ir atgabens pačių įvairiausių dirbinių net pačiam išrankiausiam skoniui, galėsite įsigyti net paveikslų ir antikvarinių daiktų.

 

Festivalio dalyvių, be programoje numatytų ir paskelbtų dienos metu vykstančių renginių, laukia ir daug kitų įvairių pramogų, atrakcijų bei edukacinių užsiėmimų. 

 

R2D2LT  komanda organizuos pramogas: 

Virtualios realybės pramoga (HTC Vive Virtual Reality) daugiau nei 20 scenarijų: nuo žaidimų vaikams iki pasivaikščiojimų saulės sistemoje ar jūros dugne senjorams.

Naujausi bei retro kompiuteriniai žaidimai,

Multimedia  – zona tampa mini chill/music stage,

Laikinos Tattoo mažiems ir dideliems,

Įvairūs turnyrai ir unikalūs prizai.

 

Komanda VIRTUALUS pakvies į 3D filmų seansus

Sėdint virtualios realybės simuliatoriaus kėdėje su virtualios realybės akiniais,  žiūrimi 3D filmukai, o kėdė, reaguodama į video kontekstą, atitinkamai juda, taip sukuriant dar realistiškesnius pojūčius. Ši pramoga skirta tiek vaikams, tiek suaugusiems.

 

Išradinga festivalio dalyvės Mildos komanda

Vaikus ir suaugusius kvies išsirinkti norimo dydžio medvilninius marškinėlius ir, naudojantis spalvotais markeriais, ant jų piešti, spalvoti. Bus paruošti ir trafaretai su kantri stiliaus ir kitokiais piešiniais, norint palengvinti piešimo eigą. Piešimo priemonės – specialūs  markeriai tekstilei, kad nereikėtų ilgai laukti džiūstančių dažų ir drabužį galima bus iškart dėvėti.

Mažiesieji festivalio dalyviai galės neapmokamai užsiimti piešimu ant popieriaus, žaisti lego ir kitokius žaidimus.

 

Tatuiruočių mėgėjams

Laikinų tatuiruočių meistrė Vidmantė pasiūlys savo piešimo paslaugas – piešimą ant kūno, kuris atliekamas greitai su naturalios kilmės kokybiškomis priemonėmis, tinkamomis ir vaikams.

Indiškų tatuiruočių meistrė Monika atliks pasirinktus nuostabių indiškų raštų piešinius ant kūno tiek vaikams, tiek suauusiems.

 

Žolininkė Almira

vaikams pasiūlys pasidaryti saldaus miego pagalvėles,o suaugusieji gales patys susikomponuoti prieskoniuų ar arbatos kompozicijas.

Rėmėjai Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas