Come back to main page
Rugpjūčio 19, 20 d. festivalyje „Visagino country’ 2022“ vėl susitiks seni draugai, kantri fanai, geros muzikos gerbėjai ir atlikėjai!

Rugpjūčio 19, 20 d. festivalyje „Visagino country’ 2022“ vėl susitiks seni draugai, kantri fanai, geros muzikos gerbėjai ir atlikėjai!

2022.07.12

Kasmet pradedant rengtis festivaliui norisi surasti kažką naujo, dar nematyto ar negirdėto. Kai festivalį organizuoji jau 29 – tąjį kartą, tą padaryti vis sunkiau, tačiau, mūsų manymu, festivalyje svarbiausia yra muzika, tad į ją ir yra pagrindinis akcentas.

Kantri muzika yra labai įvairi ir skirtinga: blue grass, old time music, amerikana, cajun, zydeco, country rock, country pops, honky tonk, neshville sound,  hillbilly, western, gospel,outlaw country, rockabilly,… Tai ta pati kantri muzika, tik skamba ji vis kitaip. Dažnai neįgudęs klausytojas, žinodamas senąsias kantri muzikos žvaigždes – Jimmie Rodgers, Carter Family, Doly Parton, Willie Nelson ir kt., išgirdę amerikana, rockabilly ar zydeco stiliumi atliekamas dainas, sako, kad tai ne kantri muzika.

Per beveik tris dešimtmečius vykstantį festivalį siekiame supažindinti klausytoją su pačiais įvairiausiais stiliais. Žinoma, visada festivalyje norime matyti jau pripažintas žvaigždes, bet tuo pačiu sceną atveriame ir jauniems, pradedantiems muzikantams.

Su atlikėjais jau galite susipažinti mūsų svetainėje.

Kaip visada, žiūrovai, ateidami į festivalį, nori ne tik muzikos, bet ir klausia – o kas dar įdomaus bus. Šiemet atgaivinsime tradicinį motorizuotą dalyvių ir svečių paradą. Tad jau pats laikas susirasti retro transporto priemonę, užsiregistruoti el. p. info@visaginocountry.lt ir, gavus patvirtinimą, ruoštis startui, kuris numatytas rugpjūčio 19 d. 17 val. prie p/c „Domino“. 

Kartu su KTU Pirmą kartą į festivalį atvyks televizijos laidos „Mokslo sriuba“ komanda. Jie ne tik demonstruos įvairius eksperimentus, bet ir suteiks galimybę norintiems patiems juos atlikti, pamatysite kosmines svarstykles, kosminių raketų modelių, lavos iš Islandijos ir Italijos bei kitų įdomybių. 

Šiais metais, minint Lietuvos ir JAV diplomatinių santykių 100 – metį, šiai progai bus pagaminti specialūs festivalio marškinėliai. Tradiciškai festivalyje įsikurs ir JAV ambasados palapinė, kurioje rasite kaubojiškų žaidimų, foto būdelę, kur bus galima užfiksuoti faktą, kad buvote festivalyje.

Tradiciškai festivalio teritorijoje šurmuliuos mugė, kur abi dienas visų lauks tautodailininkai, amatininkai, prekybininkai maistu, kurie žada pasiūlyti vienas už kitą skanesnių ir įvairesnių patiekalų. O kur dar atrakcionas „Korida“, žaidimų aikštelė vaikams, Kantri klubų akcijos ir atrakcijos! Festivalio rengėjai įsitikinę, kad kiekvienas ras kažką sau, svarbiausia – gera nuotaika ir noras ateiti bei dalyvauti, o visa kita atsiranda savaime…

Primename, kad bilietus į festivalį galite įsigyti internetu www. bilietai.lt

Netrukus bilietai brangs, tad nedelskite! Daugiau informacijos www.visaginocountry.lt

Iki pasimatymo „Visagino country’ 2022“! 

Sponsors Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas Rėmėjas